Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen indokkal csinálnak...

Milyen indokkal csinálnak programozott császárt? Csak azért kérdezem, mert itt már többször olvastam a programozott császárral kapcsolatban kérdéseket, de nem írta senki, hogy miért kell azt csinálni.

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha mondjuk ikrek és mindkettő farfekvéses. pl. vagy sima egyes terhességnél ami farfekvéses megbeszélhetsz egy időpontot a dokiddal a szülés napjának környékére. persze ha előbb jönnek a fájások akkor változik felállás.

vagy mondjuk az anya szembetegségénél magas vérnyomásnál.

de persze minden doki és kórház más.

2009. máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem programozott volt, mert nem nyilt ki a méhszáj két hét túlhordás után sem, nagy volt a baba, a doki úgy látta, hogy én meg nem vagyok elég nagy egy 4 kg-nál nagyobb babához. Igy császároztak.
2009. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2009. máj. 14. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is programozott császárom lesz, a szemem miatt. Mindkét szememen olyan állapotban van a retinám, hogy szülés közben (kitolási szakaszban) nagy rá a kockázat hogy leválik, ezért muszáj, hogy császármetszés legyen.
2009. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Én már hallottam olyant is,hogy a doki lustasága miatt volt programozott császár.Sajnálatos,hogy ezt megtehetik,de persze semmi sem kötelező,a kismamáknak is van azért ebbe beleszólásuk.Nem tesz igazán jót a babynek sem,ha mindenáron mesterséges ingerekkel akarják kiszedni.:-)
2009. máj. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első baba volt és farfekvéses. Megmondta a doki, hogy vita nincs, csak császár lehet! Testvéremnek gerincsérv miatt lesz szintén programozott császárja.
2009. máj. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Unokanoveremnek az elso csak nagyon nehezen vakummal jott ki,ezert a masodiknal mar nem kockaztattak.
2009. máj. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!