Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki 3-szor vagy...

Van valaki aki 3-szor vagy többször szült császárral? Nem volt gond? Vagy fájdalmasabb mint az előzők?

Figyelt kérdés
2011. nov. 24. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocs, én még csak kétszer, de a második sokkal jobb volt. Az első spinális érzéstelenítéssel, a második a sürgősség miatt altatásban. Ég és föld. A felépülés is sokkal gyorsabb volt, mint először.
2011. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 3 volt. Első sürgősségi érzéstelenítéssel, 2. is sürgősségi altatásban, a 3. programozott érzéstelenítéssel. A 3. maradt a legszebb emlék, abból is épültem fel a leggyorsabban. Nagyon féltem az első felkeléstől, mert az első kettőnél iszonyatosan fájt minden lépés. Nem mondom hogy nem fájt, de elviselhető volt. 3. nap már törökülésben szoptattam és gyönyörködtem a lányomban.
2011. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2011. nov. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!