Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek mennyi lehet még...

Szerintetek mennyi lehet még hátra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Péntekre (04.10) vagyok kiírva, tegnapelőtt alvadt vér távozott, volt egy kis pecsételő vérzésem, tegnapi NST-n ábrázolódtak fájások, bár nem olyan nagyok, de mondta a doki, hogy ez már gyanús, tegnap este óta pedig jóslóim vannak, gyakorlatilag folyamatosan, de nem teljesen rendszeresen, 5-7-8 percenként, de néha 10-20 perc kimarad, erősségre olyan, hogy bírható, de aludni semennyit nem tudtam tőle. Szerintetek mennyi lehet még? Mikor érdemes bemenni a kórházba? Nem szeretnék potyára beutazni.


Köszönöm előre is!


Izguló első babás kismama



2015. ápr. 8. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
amint rendszereződnek a fájások , vagy elfolyik aúmagzatviz mehetsz be. Gyanus hogy este/ejszaka beindul. Nekem 40+5 re szuletett hajnal 4 kor kezdodott 6 percesekkel, de csak 4 percesekkel menteü be reggel 7re .11 re meglett a lányom. Konnyu szulest ;)
2015. ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Wiky93 ***** válasza:
Szerintem is ha rendszereződnek menj be, ha pedig meg a kiírt napig nincs semmi másnap menj be a kórházba aztán mindig megvizsgálnak nst és ha nem jön a baby akkor valószínű kapsz majd a hüvelyedbe egy tablettát...Bár ha már így állsz erre bizti nem lesz mód :) (gondolom én)
2015. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Még otthon?
2015. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, még itthon vagyunk, figyelgetem magam, nem tűnik úgy hogy múlna, ráadásul olyan lent van a pocim mint soha. Kicsi mozog bár nem túl sokat. Kíváncsi vagyok mi lesz...
2015. ápr. 8. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Miújság :) ?
2015. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap bementem az sztk-ba ,mert keveset mozgott nagyon a kicsi, rúgni szinte nem is rúgott csak sok piszkàlásra helyezkedett kicsit. Ott azt mondták C1111 a méhszáj és van szívhang de kissé arythmiás. Beküldtek a kórházba (jóslók azóta is vannak) ahol nst-t csináltak de kis híján leszedték a fejem hogy meg mertem zavarni őket, semmilyen más vizsgálatot nem csinàltak pedig ott lobogtattam a főorvos által írt beutalót. Annyit mondtak végül hogy ok, akkor reggel jöjjek be ultrahangra. Azóta is vannak fájások és a kicsi alig mocorog, szinte nem lehet eldönteni hogy csak a keményedést érzem vagy őt. Ha valaki tud segíteni egy kis biztatással, azt megköszönném :/
2015. ápr. 10. 05:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaz már biztos a kórházban vagy , legalábbis remélem de ne idegeskedj mert attól jobb nem lesz.tudom könnyű mondani de próbálj meg relaxálni és pozitívan gondolkozni.szívből kívánom hogy minden rendben legyen.de én a helyedben biztos kiosztottam volna a "nővérkéket" .tudom nem ez lesz a legfontosabb dolgod de ha megszületik a babád akkor írj:)
2015. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a biztatást, voltam a kórházban , sajnos nem hajlandóak segíteni pedig 1,5 perces erős rendszeres fájàsokkal mentem be és szűk 2 ujjnyi a méhszáj.Itthon kell várni a tágulást.
2015. ápr. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!