Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40-ik hétben járó kismama...

40-ik hétben járó kismama vagyok. és még semmi jele annak hogy ki akarna bújni a kis pocaklakóm. Mit csináljak hogy ellő csaljam? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! első baba?


Nekem 40+1 re jött az első babám a nagylányom..

sokáig azt hittem nem is akar .. sőt bőgtem is.. de a doki kicsit erősebben vizsgált meg és bő kétujjnyira tágultam aztán estére találkoztunk Zsófival.


Azt mondják: lépcsőzés, egy jó kis orgazmus, fincsi összebújás apával, vagy a fahéjjas termékek jók lehetnek.. én kipróbáltam mindet... de sajna nem tudom mitől jött ilyen későn a baba..

vagy éppen mi segített.. de amikor kell indítják a szülést egy burokrepesztéssel, vagy oxitcinnal.

nekem aburokrepesztés után sem jött erősebb fájás. és egyszer csak beindult.. ez nem jelenti azt hogy nehezen fogsz szülni, első baba délután 1-től vajúdva 16.35-re kibújt, 3 erősebb nyomásra.

a második babám 3 héttel előbb frontra jött nyári éjjelen.. és beöntéstől számítva másfél óra alatt megvolt..


ne izgulj! bent még nem maradt senki:) gyors, könnyű és felejthetetlen szülést kívánok!


Harmadik babát váró 37+2 kismami

2010. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk apával kellett ügyeskednünk,napi 2-szer az utolsó napig....hát nem volt egyszerű...3 nappal a kiírás előtt jött a babánk,másfél nap vajjúdással...
2010. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyal malnalevel teat, mehosszehuzodast okoz, es meg a szulest is megkonnyiti.
2010. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem erre nincs recept. Vannak ötletek, de egyik sem hat azonnal. Szóval aki esküszik is rá, hogy pl. a szextől indult meg (rá fél napra), egyáltalán nem biztos, hogy tényleg attól.

Én az elsővel mindent kipróbáltam. Szex, lépcsőzés, fűszeres kaja. Málnalevél teát a 36. héttől ittam, a doki szerint pont attól hordtam túl, mert izomellazulást okoz. Mondjuk tényleg könnyen szültem.

A másodikkal nem ittam semmit, holnap kéne szülnöm, de semmi jele. Hát, lehet, hogy akkor az előzőt sem a tea miatt hordtam túl? Remélem nem bánom meg, hogy most nem ittam.

2010. febr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 40 hét 6 napnál kis összebújás után 5 órával folyt el a magzatvíz.

Én is ittam a málnalevél teát, azóta már több helyen olvastam amiatt vihettem túl.

De aki odatette, ki is vette, nekünk ez vált be:)

2010. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!