Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37+2 hetes terhesség-gyenge...

37+2 hetes terhesség-gyenge vérzés lehet vizsgálattól?

Figyelt kérdés

37 hetes 2 napos vagyok.. a doki ma délelőtt azt mondta 2111 a méhszájam. Ma hajnalban olyan erős keményedésem volt majdnem mint egy fájás-valószínűleg ekkor nyíltam 2100-ról 2111-re.Harmadik babám,de olyan furi érzesem van.. ezek még csak jóslófájások, de a délelőtti vizsgálat (11óra)óta szúrkál a hasam alja, ennyit tágíthatott a doki? mostanra (este 6) pedig kicsit rózsaszínes lett a wc papír.. nem vagyok rosszul, nyákdugó még megvan és a keményedések nem rendszeresek..

a doki szerint kb még egy hét...és jön a nagy találkozás:)


köszönöm ha válaszol valaki!


2010. febr. 19. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen lehet a vizygálattól, pláne ha Te is úgy érezted, hogy igazán felnyúlt, olyan kellemetlenül, nekem is mire hazaértem a kórházból a vizsgálat után kb. fél órával, mentem pisilni és vékony rszínes csíkok voltak a papíron.
2010. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hú akkor jó!

nagyon köszi!

akárhányadik baba, akkor is mind más és az adott helyzetben nagyon megnyugtató egy sorstárs válasza!

na meg itt vannak ezek a hülye frontok.. ma meleg, éjjelre meg viharos szél.. szegény babák meg nem tudják mi van.. kicsit jobb, vagyis most könnyebben érzem magam, aztán majd kiderül:) de még nem pakoltam össze a kórházi táskát..csak egy szatyorban hevernek a hozzávalók..

2010. febr. 19. 19:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Abszolút a vizsgálattól van.Nekem is volt amikor 38 hetesen megvizsgált,2 nap múlva elmúlt.
2010. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A kórházi cuccot azért már sztem összepakolhatod.;-)

Remélem, már nincs "vérzésed".Sok sikert a szüléshez!!

2010. febr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szia!2100-as értékkel mentem szülni megvizsgált a doki,rózsaszínes folyás, és elment a nyákdugó:-))

Könnyű szülést!

6 hónapos kisfiú anyukája

2010. febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Édesek vagytok! és nagyon köszönöm a jókívánságokat!

A táskámat még előkotorászom a szekrényből...na jó be is pakolom:)


Azért furi nem? amíg távoli a szülés dátuma alig várjuk aztán meg.. fel lehet erre készülni? Az első egy napot ráhúzott a kiírásra.. a második meglepettt 3 héttel előbb...

Most meg napokon belül jöhet? jujj.. izgi! de imádom ezt az izgalmat:)

Mindannyiótoknak jó egészséget és a 6 hós babucinak boldog baba és gyermekkort kívánok!

aztán majd írok mi is lett a jeles dátum..

2010. febr. 21. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Egybe vagy még?Nekem így kezdődött a szülés.
2010. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hali!


Még egyben:)

De a hétre ígértek még frontokat...Sőt jó meleget is.. ki tudja, talán a babuci is meg akarja nézni a napsütést:)

De a kiírásom csak március 10 lenne.. szóval aki bújt aki nem akármikor jöhet..

tárt karokkal fogadjuk!

2010. febr. 22. 07:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Okés,vigyázz magatokra és írjál majd,hogy milyen volt a szülés!Szorítok!Kriszti
2010. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hali! ma reggel kifejezetten jól vagyunk.. semmi keményedés...és derűsen süt a nap.. azt hiszem nagytakarítok még egyet amíg bírom...
2010. febr. 23. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!