Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rendszeres erős fájások,2...

Rendszeres erős fájások,2 ujjnyi méhszáj, de nem segítenek. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


40+2 hetes kismama vagyok, voltam bent a kórházban többször is rendszeres (1,5 perces is volt, van hogy 3-4 perces, de nem marad abba) fájásokkal, és azzal hogy nem mozog a baba. Szívhangja szerencsére nagyjából rendben volt, bár időnként jelezte az nst, hogy kicsit lassabb/gyorsabb de azt mondták ez belefér. A fájásokat 60-70 körülinek mérte a gép, szép hullámvonal rajzolódott ki. A méhszáj szűk 2 ujjnyi és nem tágul úgy tűnik, ezzel az indokkal küldtek haza. Próbálkozom a sétával, interneten talált praktikákkal hogy nyíljon a méhszáj, de féltem a kicsit mert ugye hogy péntek éjjel még volt szívhang, az egy dolog, szívhangot nem tudom itthon megnézni, és a méhszájat se, hogy nyílt-e. Szerintetek mit lehetne tenni? Nem megoldás az se hogy napi 2x keresztül taxizzunk a városon, autónk nincsen, ilyen fájásokkal pedig még a sarokig se jutok el, nem hogy 2 átszállással a kórházba. Pénteken hajnali 2-kor küldtek el, azt mondták, indítani nem fogják a szülést, befektetni pedig nem akarnak. Volt már valaki így? Bocsánat, hogy kicsit hosszú lett, de nem tudom mit lehetne tenni.



2015. ápr. 12. 13:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Én visszamennék a kórházba, akármi is legyen, és addig verném az asztalt, amíg normálisan el nem látnak.
2015. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
házi praktikákkal semmiképp sem kísérleteznék, mondjuk amiket írsz, az szerintem inkább amúgy is jósló, 2 ujjnyival engem sem indítottak 40+2 naposan, pedig fogadott dokim volt. Azt mondta nyugodtan indíthatna de akkor 80% hogy császár lesz a vége. Meg vártuk hát a 40+7 napot, és akkor indított, de császár lett úgy is.
2015. ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én is addig ordibálnék/fenyegetőznék a kórházban, amíg el nem látnak.
2015. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Minden házi praktikát kipróbáltam,semmi nem jött be!!!Fahéj,sex,lépcső,csípős étel,erős málnalevél tea,tonik....stb.

40+2hetesen indították oxitocin infúzióval,1,5 óra múlva a kezemben volt,:-)

Fogadott orvos volt,több volt a magzatviz,nyitva voltam bő 1 ujjnyira hetekig,és jó döntés volt,mert már nem tudott elég jól fejlődni odabent...Minden rendben volt végül.

Nem kérheted,hogy fektessenek be megfigyelésre erre a pár napra?Sok sikert!

2015. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rákérdeztem és azt mondták, nem akarnak befektetni osztályra.Nyilván potyára én se szivesen vagyok bent de úgy gondolom ez azért nem egy felesleges dolog lenne. Hát ha nem tartanak bent akkor meg megoldom valahogy hogy legalább időnként a szívhangot megnézzék, mert aggódom. NST szerencsére amúgy is gyakran van már.
2015. ápr. 12. 15:37
 6/22 anonim ***** válasza:
Szex (gumi nélkül) és bábakoktél.
2015. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Wiky93 ***** válasza:

Go másik kórház! Ha már itt ahol voltál ennyire le..ják az embert :(

Én ahova tartozom nagyon rendesek, kiírt időpontig nem történt semmi, másnap go kórház, megvizsgáltak, aztán még 3nap nst-re kellett menni, 5-ik nap befektettek, aznap kaptam méhszájtágító tablettát de nem eredményezett szülést, másnap pihi, kövi nap tabletta szintén eredménytelenül, kóvi nap burokrepesztés :) Hát ezt így kéne.. Itt nem várnak sokat..1hét..máshol max 2, de hogy tóbbet..Én a helyedben már rég átmentem volna egy másik kórházba..

2015. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szia! Gondolim te irtál ki 8-án is kérdést. Én vagyok az utolsó válaszoló. Én a helyedben kiharcolnám hogy fektessenek be nehogy baj legyen. Fő a biztonság és kívánom hogy a napokban megszülessen a babád :)
2015. ápr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a biztatást, ha holnap is így leráznak , tényleg nézek másik kórházat.Azért próbálok határozottan kiállni hogy most már történjen valami...Bár ki tudja, még akár a holnapi nst-ig is akármi történhet, most is rendszeres fájásaim vannak.
2015. ápr. 13. 00:05
 10/22 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi történt!
2015. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!