Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tegnap méhszáj vizsgálat után...

Tegnap méhszáj vizsgálat után erős deréktáji fájdalom, görcsökkel. Hajnalban semmi, most újra, csak erősödik. Rendszer nincs benne. Ez lehet még jósló? Most ez milyen fájás?

Figyelt kérdés

V mennyi idő még rendszeres lesz?

39 héten járó kismama


2009. jan. 20. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem nem rendszeres derákfájással kezdödött hajnalba és estére lett rendszeres fájás...de a derékfájásom iszonyatos volt,se ülni,se állni,se feküdni nem tudtam,probáld a meleg vizes fürdöt,hátha enyhit,ha nem,akkor bizza pakold össze a cuccod,mert lehet baba lesz ma!
2009. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött... Másnap estére meglett a gyönyörű kisfiam (nem is görcsöltem nagyon, inkább a derékfájás volt iszonyatos)
2009. jan. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!