Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+4hét, felpuhult méhszáj...

40+4hét, felpuhult méhszáj (2111), állandó alhasi és derék tompa fájdalom, amibe bele szúr néha, reggel óta erős hányinger. Talán ma meglesz?

Figyelt kérdés

vizelési inger,és az előbb volt egy kevés rózsaszínű váladék is(eddig megvan a nyákdugóm)szédülök,és nagyon rossz a közérzetem.fél 10körül volt NST az 9,a vérnyomásom akkor 100/70.ne nézzetek hülyének,ő a 2.babám,de az 1.ilyenkorra már megszültem,és másképp kezdődött.igaz ott is volt derékfájás.

Be merjek vállalni egy másfél órás autóutat meg egy temetést?Vagy inkább küldjem el a férjem és a másfél évesem és én "szenvedjek" itthon,ahonnan 10perc alatt be tud vinni a mentő ha kell?


2010. máj. 28. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy temetésre menj!!!!!!Mindjárt itt az idő!!!!:)))
2010. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én már izgulok is érted!!!! :-)

szerintem ha ma nem lesz meg, holnap igen!

2010. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Végül kihagytam a temetést,mivel ha ott jönne rám a szülés,akkor nem is "mi" kórházunkba vinnének(Győr) hanem Pápára.Meg amúgy is nagyon meleg van....

Így most van egy szabad délutánom.Neki is fogtam kicsit elpakolni,felmosni,nehogy ha tényleg szülök,rumlit hagyjak itthon,és atomrobbanás fogadjon mire hazajövök :-)Átnéztem még 1x a csomagom,lezuhanyoztam,és várom a "csodát".Azóta is van az a rózsaszínes kis váladékozás,és néha néha fájás is.

2010. máj. 28. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!