Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tágulási vérzés, nyitott...

Fókamóka kérdése:

Tágulási vérzés, nyitott méhszáj. Mennyi lehet még?

Figyelt kérdés
Egy hete fekszek kórházban 2 ujjnyi tágulás miatt.ma megvizsgált az orvosom, mert görcsölt a vesém, és láttam, h véres volt a kesztyű, de megnyugtatott, h tágulási vérzés, mert majdnem 3 ujjnyira nyitva vagyok.ugy volt h meginditja, de a főorvos ellenezte, mert még nincs beékelődve a pici feje..azota is vérezgetek, szerintetek mikor jön a babu? Ja 38+5 vagyok.

2015. ápr. 22. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
bármikor jöhet. nekem pl. a labdán kellett ülnöm kicsit,hogy lejjebb kerüljön,mikor vajúdtam,ha el is indul még menet közbe is lejjebb mehet majd ugyhogy ne aggódj :-)
2015. ápr. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem engedte a fődoki inditani? Nemértem...
2015. ápr. 22. 14:48
 3/16 anonim ***** válasza:

3 ujjnyira nyitva vagy,gyakorlatilag a szülés megindult.Fájás nincs?Ilyenkor elvileg adnak egy kis oxit,és hamar meg is szülnél.

Nem is értem hogy 3 ujjnyinál miért nem tesz a doki semmit.

2015. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Fájdogál, szoltam is, de azt mondták természetes,azért nem inditják meg azt mondják, hogy a baba feje nincs eléggé lent, és igy biztos császár lenne a vége
2015. ápr. 22. 19:10
 5/16 anonim ***** válasza:

Értem,szívhangot figyelik?Előző vagyok.

Ez érdekes számomra,van dokid azt írtad ugye?

3 ujjnyira nyitva vagy és nincs beékelődve a baba feje.Az ha szerencséd van,a fájásokkal rendeződik.De az én dokim lehet nem várna.

2015. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen, van dokim..ő meginditotta volna, már a szülőszobát is elment megnézni, de pont jött a nagyvizit, és a fő fő doki azt mondta ne, mert akkor abbol biztos császár lesz...de olyankor mivan, ha spontán megindul? Mondjuk most, akkor is császár lesz, mert ugyanugy fent van a feje nem? Néznek szivhangot, kb 1 órája voltak 144 volt.mocorog is, aktiv a csaj..csak ezt a 3 ujjnyit nem értem én sem...
2015. ápr. 22. 21:03
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt beékelődve a pici feje.Mikor nagy nehezen eljutottam a 4 ujjnyi-ig,akkor kaptam meg az oxi-t,de sajnos azt nem tudtam meg hogy ez után mi történt volna,mert kb.10 perc után császározni kellett.Nem értem miért várnak annyit,nehéz lehet ott feküdnöd és csak várnod hogy mi lesz.Nagyon drukkolok neked.
2015. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok,hát ez az!Ha 3 ujjnyi és nincs beékelődve a feje,valószínű már nem is lesz.Talán a fájásokkal "lejjebb megy"a kis buksija.Kitartást!
2015. ápr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lépcsőzgetek..hátha a gravitáció...remélem azért van esélyem még a természetes szülésre...
2015. ápr. 23. 06:27
 10/16 A kérdező kommentje:
Ma reggel elment a nyákdugóm..akkor ilyenkor mivan??
2015. ápr. 23. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!