Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit javasoltok fogadott...

Kit javasoltok fogadott szülésznőnek a bp-i Szent Imre kórházban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt fogadott szülésznőm, hanem az éppen ügyeletesnél szültem, és nagyon elégedett voltam vele! Zsófinak hívták, idősebb hölgy, alacsony, barna hajú (sajnos a vezetéknevét nem tudom). Nagyon kedves volt velem és sokat segített. Jó szívvel ajánlom!! (megvan a telefonszáma, ha gondolod megadom privátban)
2010. febr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!A keresztneve Vera akit tiszta szivből ajánlok neked!Nagyon sokat számított hogy ott volt velem,sajnálomviszont hogy nem ott fogok most szülni mert mellette biztonságban éreztem magam!
2010. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia, az én fogadott szülésznőm Rakonczainé Szűcs Orsolya volt, és nagyon meg voltam vele elégedve. Végig velem volt, háttérbe húzódott, amikor arra volt szükségem, fogta a kezem, amikor arra. Nekem nagyon sokat jelentett. Én orvost nem is fogadtam, az ügyeletes beszaladt a kitolási szakasz végén, összevarta a repedésemet és kész.
2010. febr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia, az előbbi vagyok, rengeteg jót hallottam még Kondor Katáról és Nyulas Jolánról is. Ha megkeresed a neten a Liliom bábakonzultációt, megtalálod az elérhetőségeiket.
2010. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!