Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ilyen lekezelőek a...

Miért ilyen lekezelőek a szülészeten?

Figyelt kérdés

Első babámat várom hétfőre vagyok kiírva. Éjszaka nagyon szűnni nem akaró fájdalmaim voltak a hátamnál és a hasamnál. Nem aludtam szinte semmit és mivel nagyon fájt bejöttünk a kórházba.

a ctg nem mutatott most reggel fájásokat és most alig fáj. Erre a délelőttös húzza a száját h ezek nem fájások majd ha izzadok a fájdalomtól.

Éjszaka hánytam is 2x otthon 1x a kórházba.

első babánál honnan tudjam milyen mikor nagyon fájt és nem múlt. Fogadott orvosom van. Miért ilyenek?


2015. máj. 9. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt fogadott orvosom, de az első szülésem élményét azok tették tönkre, akik aznap be voltak osztva. Neheztelek, de nem rágódom rajta, hazajöttünk a kicsivel aki gyönyörű és egészséges, a többi már nem érdekel.

Ne foglalkozz velük.

2015. máj. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a vajúdás alatt hánytam a fájdalomtól.Én is bementem volna a helyedben a kórházba.Hogy miért ilyenek?Én sem értettem soha.Én visszaszóltam nekik mikor bunkóskodtak hasonló hangnemben,aztán visszafogták magukat.
2015. máj. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kifogtál egy hülye orvost. Én is megszívtam az ugyeletessel, amikor beindult a szülésem, elfolyt a magzatvíz és fájásaim lettek, az ügyeletes kiröhögött, hogy nem szülök még,mert jó a kedvem, nem hívja a saját dokimat, és elküldött egy sima kórterembe. Én kussban vártam, hogy akkor milyen lehet az igazi fájás, mert ezek is nagyon fájtak már. Két óra múlva egy szülésznő győzte meg az ügyeletest, hogy nézzen rám még egyszer, mert szerinte itt valami van. Majdnem négy ujjnyira ki voltam tágulva. Persze kapkodva hívta a dokimat, aki lélekszakadva jött, akárcsak a férjem. Egyszerre értek oda, full idegesen mindketten. 10 perc múlva már tolófájásaim voltak. Az ügyeletes nem tette zsebre, amit a dokimtól kapott, főleg a stílusa miatt. A következő gyereknél bármi lesz, én hívni fogom a saját dokimat. Azóta már volt műtétem, sok mindenem, és abban maradtunk, hogy több ok miatt is, nem követjük az általános szokást, hogy ügyeletes vizsgál és ő értesíti ki, hanem én hívhatom. Inkább bejön egy vaklármára, mint engem kikészítsen az ügyeletes piszkálódása, nem törődömsége. Egyébként ne törődj vele, rossz napja van, lehet, hogy előtte más már felidegesítette és rajtad csattant az ostor, ami nem menti fel, de tényleg nem ér annyit, hogy ezen stresszeld magad.
2015. máj. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Mert hulla fáradtak, sokan ki vannak égve, túlóráznak megállás nélkül semmi pénzért, és többnyire egy jó szót sem kapnak érte. Nem mindenki olyan erős, hogy x év után is mosolyogjon ilyen körülmények között, mint ami ma van az egészségügyben.


Sajnálom a rossz tapasztalatodat, és kívánom, hogy szép szülésed legyen! Ki tudja, talán már ma meglesz a babád! :)

2015. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az orvosom nagyon aranyos csak egy némelyik szülésznő nem. Kicsit már félek és izgulok.
2015. máj. 9. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyar egészségügy így működik sajnos,hogy ha pénzelsz akkor normális ellátást és viselkedést kapsz.Amúgy maximum csak nagyon kevés embertől akik hivatástudatból vannak még ott.
2015. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%

mert a 100 kismamabol 99 feleslegessen szalad be a korhazba ha beszorult egy fing a fenekebe azt hiszi szulni fog.

Ha megerkeznek mar latszik rajtuk hogy teljessen feleslegessen kell oket NST re tenni meg megvizsgalni.

Nemelyik fujtat mint egy gozmozdony aztan a vizsgalatnal joindulattal van egy ujnyi tagulasok.

Senki nem szeret feleselegessen dolgozni es kismamakat korhazban tartani.

A terhesseg nem betegseg nem kell gyogyitani

mindenki jobban jar ha a kismama otthon vajudik amig csak tud.

Aki ugy erzi nem biztos hogy fajasai vannak annak nincsenek is.

A kotelezo korhazi szulesek miatt a korhazak tulterheltek sok a kismama.

2015. máj. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert kiszolgáltatott nekik az eber, és ők így "hatalmi" helyzetben vannak, alap emberi ösztön ezzel visszaélni, kísérletek is bizonyítják.
2015. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy nőgyógyász aki 10+ éve dolgozik, havi 150-160 ezer ft-ot keres, és 12 órában dolgozik éjjel-nappal.. Ne várd már el, hogy minden egyes kismamára vigyorogjanak.. 100 nőből 80 cigány, erről már ne is beszéljünk.. Könnyű osztani az észt, és rosszindulatúnak lenni.
2015. máj. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!