Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül Miskolcon a...

Mennyibe kerül Miskolcon a Semmelweis kórház szülészetén a rooming-in, vip szoba, és kb. hány hónappal előre érdemes lefoglalni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
6000 ft/nap,szerintem kb 2-3hónappal érdemes lefoglalni.
2015. jan. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert a boon-on 2éve nyáron frissitették hogy a vip 5000ft/nap!

És a foglalás mi a menete?Május 18ra vagyok kiirva és ugye jobbára senki nem pontosan szül!Akkor ugy hogy!?

2015. jan. 26. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Már 6 ezer /nap,1hónapja szült barátnőm,és vip szobába volt.

hát ez szerencse kérdése szerintem,hogy pont akkor szülj amikorra lefoglaltad :)

Nyilván amikor lefoglalod,az kb 4napra szól,amég bent vagytok.Meg ha épp van egy szabad vip szoba amikor szülsz,de nem akkorra van lefoglalva,kérheted magad oda!4 vip szoba van azt hiszem.

Én május 21-re vagyok kiirva :) Én is foglalok majd,de gőzöm nincs mikorra kéne.....mert ha a fiamból indulok ki,aki 5évvel ezelőtt 3héttel előbb jött,akkor passz..... :)

2015. jan. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Irtam a Kövér Hajni szülésznőnek és azt irta a VIP szobára hogy nem foglalható le, akkor kérhető amikor szülök és ha van üres szerencsém van!
2015. jan. 26. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség... :) Le foglalható,barátnőm 3hónappal előtte foglalta le.Meg én is kérdeztem a dokim még az elején,mondta majd szóljak mikorra szeretném.Akkor még nem tudtam az időpontot,de 9-én megyek hozzá,addigra kigondolom.

Ha van fogadott dokid,vele beszéld meg,ő foglalja le,nekem meg barátnőmnek legalábbis az orvosunk foglalta le,és nem is egy az orvosunk.

2015. jan. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem miért irta ezt a szülésznő!

Ma például azt irta kérdeztem tőle hogy lehet e és hogy működik az szülésznő fogadás és azt mondta hogy nem lehet ha nincs fogadott orvosom, rengetek kismama irt a hogy csak szülésznőt fogadott ebbe a korházba!

2015. jan. 27. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

ez igy van,sokan csak szülésznőt fogadnak!

Én nem is értem miért mond ilyen hülyeségeket ez a szülésznő...

Szerintem keress egy másik szülésznőt,mert ez "zakkant",vagy nem tudom mi van vele hogy ilyeneket beszél...

Nálam egy tündéri szülésznő volt mikor a fiamat szültem,de sajnos a nevére nem emlékszek már :/

2015. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!