Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában dr....

Szült valaki mostanában dr. Nedeczky Ivánnál?

Figyelt kérdés
Nála most a Szombathelyi vagy a Celldömölki kórházban lehet szülni? Ha valaki nála szeretne szülni mennyi pénzzel számoljon? Van tarifája?
2015. máj. 15. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nála szültem a dokim is ő volt és nem fizettem semmit neki hiszen pont bent volt a korházban nem volt előre megbeszélve. A szobathelyi korházban amúgysem lehet fogadni dokit. És mivel én úgy készültem ezért szülésznőm volt. Amúgy a rendelési díjának a 10× esét szokták itt gyakorin beszélni az anyukák.
2015. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod véletlenül, hogy igaz lehet, hogy nála a celli kórházba is lehet szülni, mert ott is bérli a szülőszobát vagy ez csak a nőgyógyászati műtéteket vonatkozik? Neked mi volt a véleményed a csecsemőosztályról?
2015. máj. 15. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom :/ a bent töltött napok vegyes érzelmekkel teltek. sokat nem segítettek nekem az egyszer biztos.
2015. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!