Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Margit kórházban szült...

Szent Margit kórházban szült mostanában valaki?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kiváncsi, első babámat várom augusztusra, szülésfelkészítőre is elmennék ide szívesen, de nem találok infót róla.
2015. ápr. 22. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, én ugyan nem most, hanem 2013-ban szültem, de szívesen segítek, ha tudok.

Ha jól emlékszem szülésfelkészítő minden hó első és harmadik hétfőjén volt, de ez nem biztos, biztos megmondják, ha felhívod őket.

2015. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mennyire mostanában?

Én 18 hete szültem ott:) Kérdezz bátran :)

2015. ápr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9 napja szültem ott. Mire vagy kíváncsi?
2015. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek :) Kinél szültetek? Fogadott orvos volt? A szülésznők milyenek? Csecsemőgondozók segítenek majd? Az egy ágyas szoba mennyibe kerül? A babát tényleg csak üvegen keresztül láthatják a rokonok? Apa is? Szülésnél az érzéstelenítőt előre kérni kell majd, vagy mindenki kapja? Köszi a válaszokat előre is
2015. ápr. 23. 08:59
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Dr Sávai Györgynél szültem.:)

A nővérek és a csecsemősök velem nagyon kedvesek voltak:) Különösen egy duci szőke nő, (sajnos nem tudom a nevét:()

Fogadott orvosom volt. Szülésznőt nem fogadtam,pedig ők érdemlik a pénzt és az elismerést. Attól eltekintve,hogy őt nem fogadtunk ő volt velünk mindig,20 percenként nézett ránk.

Az érzéstelenítést bármikor kérheted ha már úgy érzed,hogy nem bírod:)

Apuka és mindenki más valóban egy üveg ajtón keresztül láthatják a kicsit:) Ami persze így van jól:)

Az egyágyas szoba " én abban voltam" 12ezer ft 1 éjjel,én 24 ezret fizettem úgy,hogy szombaton reggel megkaptam és hétfőn délelőtt távoztunk.

De csak akkor kellett fizetnem mikor már mentem vissza az anyakönyv vezető nőhőz a kicsi papírjaiért.

Oda egyszerre csak 2en mehettek illetve jöhettek be hozzánk.

Összességében én a Margit kórházzal és a dolgozókkal meg voltam elégedve. Semmi olyan nem történt amit néha olvastam itt,hogy bunkók a csecsemősök és stb. Nem voltak.Na jó volt egy nő de nem volt hozzá 5 percnél tovább szerencsém ezért őt nem is említem:)

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2015. ápr. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok.

Én vagyok aki 18 hete szült ott:)

Ha van még kérdés írj:)

2015. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Szülésfelkészítőn voltál, vagy a doki mondta el mit kell majd bevinni pl. a kórházba?
2015. ápr. 23. 09:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem voltam szülésfelkészítőn. A doki mondott el mindent a terhesgondozáson plusz a honlapukon is van egy letölthető fájl amiben benne van minden amit vinni kell magadnak és a picinek,plusz az is,hogy milyen papírok szükségesek:)


Egyébként mentem volna szülésfelkészítőre csak pont lecsúsztam róla mert mire eljutottunk volna oda,mehettem szülni:)

Nem bánom,hogy nem mentem...

2015. ápr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rittanddel ***** válasza:
Most nézem h megváltozott a honlap:) de megtaláltam [link] Én májusban v júniusban gondoltam h megyek szülésfelkészítőre a Margitba most vagyok 27 hetes július végére várom a kisfiút:)
2015. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!