Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai kismamák! Mostanába...

Fanessza kérdése:

Tatabányai kismamák! Mostanában szül valaki a Szent Borbála kórházban?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Sok rosszat hallottam...Minden érdekelne a szülészeti osztályról! Apás szülésre van-e lehetőség? Mit vigyek magammal a szülőszobába,és a szülés utánra?
2015. máj. 4. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben szültem (fogadott orvosnál), nekem csak jó tapasztalataim vannak. Van lehetőség az apás szülésre.
2015. máj. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én júniusra vagyok kiírva és eddig csak rosszakat hallottam róla! Olyant is hallottam hogy apukát be sem engedték pedig a kismama simán szült meg! Nekem nincs fogadott orvosom!
2015. máj. 4. 09:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Én augusztusban szültem, nem volt fogadott orvosom, nem tudok rosszat mondani a szülészeti osztályról. Mindenki aranyos volt, körbeugráltak engem és a férjem is.
2015. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem! :) És a szülészeti osztályon milyen hálóinget adnak? Szülés utánra mit vigyek magammal? Van valami előírás hogy a kisbabát miben (gondolok a pólyára)lehet haza vinni?
2015. máj. 4. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Szüléshez adnak kórházi hálóinget, utána az osztályon már átveheted azt a sajátodra. Apát csak akkor nem engedik be ha nem vesztek, visztek neki "apa szettet" steril védőruhát amit a gyógyszertárban tudtok megvenni. Ha van steril ruha beengedik. Császárnál is bemehet apa a folyosóra (csak a műtőbe nem), amint kiveszik a babát és megvizsgálják odaadják neki.

Nincs semmilyen előírás, hogy miben hozhatjátok haza (de a pólyát nem javaslom, nyáron a kánikulában belegyullad a gyerek és a babahordozóba sem lehet bekötni pólyástul).

2015. máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavaly márciusban szültem császárral, volt fogadott orvosom. Csakis a legjobbakat tudom elmondani a kórházról, mindenki rengeteget segített. Jól felszerelt, tiszta kórház. Az apás szett a kórházban lévő gyógyászati boltban a legolcsóbb, 5-600 ft. Minden hónap vmelyik keddjén van szülőszobalátogatás, amikor a kórházi védőnő szépen sorban megmutat és elmond mindent; neki az összes kérdésedet felteheted. Nagyon hasznos, ki ne hagyd! Kérdezd meg a védőnődet,h mikor van pontosan a következő alkalom.
2015. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 7. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!