Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debrecenben ha nincs fogadott...

Debrecenben ha nincs fogadott orvosom, akkor hogy zajlik a szülés? Ha netán császáros leszek, akkor úgyis csinálnak programozott császárt?

Figyelt kérdés
Az orvos akit szerettem volna nem tud vállalni,és nem tudom találok e orvost aki még elvállalna.Viszont van pár problémám ami miatt esélyes lehet a császár is,nem tudom azt igy is megcsinálnák,ha nem lesz orvosom?köszönöm előre is a válaszokat.
2010. febr. 25. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megcsinálják fogadott orvos nélkül is, ha az állapotod indokolja. Nem a középkor ez, hogy rád se néznek, ha nem fizetsz valakinek. :-) Emeld fel a fejedet, mert te igenis fizettél: minden hónapban TB járulékot.
2010. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a klinikán szültem, nem volt fogadott dokim és normál szülés volt. Mindennel meg voltam elégedve, bár hamar le is zavartuk a dolgot. Viszont, az egyik ismerősöm előttem 4 nappal szült császárral (klinika), szintén nem fogadott dokival és ő nem járt túl jól. Szülés előtt már 2-3 héttel befektették, mert előjött ez a terhességi vesevalami, meg magas vérnyomás, meg még valami, nálam ezt biztos jobban tudják páran. Farfekvéses baba + a szeme miatt aztán állítólag nem jól kezelték le a császár helyét, tályogos lett...szülés után is bent volt még vagy 2-3 hetet. Ilyen is van. Ha te is hasonló helyzetbe vagy akkor keress valami normális orvost aki odafigyel rád.

Pl. egyik ismerősöm most fog programozott császárral szülni hétfőn Székelynél. Na most kinek hogy jön be, ő pl. meg van vele elégedve és 30 e lesz a császár ha jó az infóm.

2010. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.30.hét körül is elvállalnak még vajon?A császár nekem nem biztos,egyenlőre a védőnőm mondta hogy császár esélyes vagyok,visszér,illetve pajzsmirigy problémáim miatt.Arra gondoltam,ha nem sikerül egy rendes orvos,akkor szülésznőt fogadnék.
2010. febr. 26. 05:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Tesómnak egy éve programozott császár volt farfekvés miatt.Hétfőn kellett volna bemennie, de előző hét csütörtök reggel elfolyt a magzatvíz.Bement, és az ügyeletes megcsászározta.Mivel rezidens volt még, így volt vele egy szakorvos is.Adtak pénzt, bár nem sokat, ha jól emlékszem 20-30-at.A dokinő minden nap megnézte.Én 5,5 hónapja szültem szintén a Klinikán természetes úton.Doki nem volt, mert az ügyeletes egy másik nőt varrt éppen össze, így én csak szülésznővel szültem.Szerencsére gyors szülés volt.Én bent feküdtem egy hónapot szülés előtt toxémia miatt, így én osztályról mentem fel, és nagyjából ismertem a dokikat vizitről.Kire gondoltál, akit megfogadnál?

/Z/

2010. febr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia!Kenézys orvos,de sajnos nem tud elvállalni.A klinikán nem ismerek senkit,esetleg tudsz ajánlani valakit?
2010. febr. 26. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is Kenézys az orvosom. Demeter Miklosnak hivják. Nagyon türelmes korrekt doki, aki nem pénzéhes, viszont nagyon kedves. Van magánrendelője is.
2010. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,és vajon vállal ilyen 30 hetes körül is kismamákat?

Szeretnék valakit találni,mert első babám lesz.

2010. febr. 27. 09:29
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én legszivesebben Dely Tamást ajánlanám neked, de ő még szakorvos-jelölt, nem tudom, hogy ő hogy vállal.Ha gondolod privátban elküldöm a számát, és hívdd fel.Nagyon kedves, alapos.Sápi Tamást nagyon sokan dicsérik, de ő nagyon drága.

/Z/

2010. márc. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megköszönném Neked a számot,kedves Tőled:-)
2010. márc. 1. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!