Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán szült valaki...

Nyíregyházán szült valaki nemrég császárral?

Figyelt kérdés
Szült valaki Nyíregyházán nemrég császárral? Kinél szültetek és meddig voltatok bent a kórhàzba? Milyenek a nővérek? Mi a protokol a műtétnél? Apuka bent lehet? Volt fogadott orvosotok,vagy ügyeletesnél szültetek? Akiknek nem volt fogadott orvosa érezte e bármilyen hátrányát?

2015. máj. 23. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.
2015. máj. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem császáros vagyok,de amire tudok válaszolok:


Természetes úton 3 éj,császár 5 éj,ha nincsen komplikáció,nem sárgul be a baba stb.

A nővérek egyáltalán nem segítőkészek,messziről lerí róluk,hogy nem akarnak foglalkozni veled ha olyan szobában vagy ahol együtt vagy a babával 0-24-ben,akkor old meg magad.Alapítványi szobában kicsit kedvesebbek,sima szobába hozzák-viszik szoptatni a gyereket és ennyi.

Fogadott orvosom volt,nálunk a szobában vegyes volt a kép,volt aki ügyeletesnél szült,de azt mondta soha többet,másnak nem volt gondja,tapasztalatom szerint az panaszkodik az ügyeletes,nem fogadott dokira,akinek komplikáltabb szülése volt,aki simán 4-5 óra alatt megszült az nem.Én semmi szín alatt nem szülnék ügyeletesnél.

A szülésznők (bár ezt nem kérdezted) viszont tündérek voltak.

2015. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!