Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik nemrég szültek Nyíregyház...

Akik nemrég szültek Nyíregyházán és igénybe vették, tudnátok írni nekem a rooming in rendszerről?

Figyelt kérdés
Mennyit lehet kinn a baba, éjszaka be kell e vinni, hányan vannak 1 szobában, felszereltség (hűtő, zuhany), látogatás hogyan zajlik, hol lehet megmutatni a babát? Bármilyen egyéb tapasztalat érdekel. Köszönöm!

2013. okt. 18. 14:24
 1/5 Tica0121 ***** válasza:
100%

Szia!

Én majdnem 3 hónapja szültem. A látogatókcsak a VIP szobába mehetnek be, minden más szobából ki kell menni a kinti folyosóra. A babát egy külön szobába lehet kikérni, ott tudják a látogatók menézni, de nem nyúlhatnak hozzá. A gyerek kint lehet nálad akár éjszaka is, de vissza is küldheted etetés után. Azt hiszem max 8 ágyas szoba van, de általában4-5-en vannak. Én nem bántam meg a VIP szobára kifizetett pénz, nagyon jó volt a külön WC, zuhanyzó. Volt TV is és a babám is velem volt a második estétől, csak fürdetni vitték el.

2013. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Az ár miatt gondolkodom, hogy melyik lenne jobb, elég húzós a 10000 ft/nap. Mindkettőnek van előnye és hátránya is. Még van időm dönteni, hátha még ír más is. :)
2013. okt. 18. 22:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A roomong in szoba 6 ágyas. Tartozik hozzá egy zuhanyzó+ wc helyiség, és egy, a szomszédos roomong szobával közös pelenkázó helyiség, ahol van 1 hűtőszekrény is (vagy 2, erre nem emlékszem pontosan). Ezeket csak a r.in-ben fekvők használják. A kislányom egész nap velem volt, csak fürdetni vitték el. Egyik éjszaka már totál kimerült voltam, ekkor bevittem hajnal 2-5ig a csecsemős nővérekhez, segítettek, kedvesek voltak. Látogatókról már az előző válaszoló írt. Nekem megfelelt, nem egy luxusszálló, de nem is volt semmi gond. Zuhanyzási időt is beosztottuk, elfértünk.
2013. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

A VIP tényleg jó. Mintha nem is kórházban lennél :)

TV. Bemegy a párod vagy két másik családtag. Veled lehet egész nap a baba de bármikor betolhatod ha úgy érzed pihenni szeretnél, vagy éjszakára is be lehet vinni ha még nem pihented ki a szülést. Én éjfélkor adtam be és hajnal fél5-5 fele kipattant a szemem és mentem érte :) De én pénteken szültem és hétfőn már engedtek is haza.

2013. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon hasznosak, amit írtatok! (Ne haragudj utolsó válaszoló, Neked is zöldet akartam nyomni, csak megcsúszott a kezem, és nem tudom visszacsinálni a kéket.)
2013. nov. 23. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!