Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 35 hetesen 4-5napja nem...

Nné Adrea kérdése:

35 hetesen 4-5napja nem alszom csak 3-4 órat. Azt is szakaszokban. Hüvelyemben olyan érzésem van hogy (bocs, de ezt nem tudom másként megfogalmazni) 'hideg, nyírkos, hűvos' időnkent egx-egy pillanatra belenyilal. Ez már jelzi a szülés közeledtet?

Figyelt kérdés

A lábamat nem tudom úgy rakni,hogy jó legyen

Folyton mozgatni kell(kenyszer)Dagad mindkét bokam,lábszáram.

Pocak is keményedik gyakran.Függetlenül baba mozgástol.


2015. máj. 23. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindez valóban a szülès közeledtét jelzi, de ez még lehet hetek kérdèse...

Én az utolsó 1,5 hónapot vègigszenvedtem hasonló tünetekkel, mégis időre szültem.

Kitartàs!

2015. máj. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a lábadat fel kell pócolni, magasabban legyen a testszintednél ha alszol, ez jót tesz.

a lábfejjel körzéseket csinálj

és mindezt szülés után is egy darabig


és rengeteget pihenj, állítólag ettől függ, hogy mikor jön a baba, ill a keményedés is jelezheti a pihenésre való szükségletet


és szedj magnéziumot, mert szerintem még nem kellene szülni

2015. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam már aludni 34-35.héttől kezdve már csak szenvedtem:) "tényleg kicsit terhes lett a dolog" :)


Képeld ez úgy,hogy 2 párna volt a fejem alatt,a lábam között egy nagy párna,a kezem alatt egy kis párna,a talpamnál meg a szopi párna:) Ezeket cserélgettem, és aztán ez nem volt elég, még 20percenként kelhettem is fel pisilni:)

Aztán vissza minden:) Volt,hogy a fotelbe tudtam csak elaludni feltett lábakkal.


Esküszöm,ezt már sokszor mondtam,hogy én azóta alszok igazán és marha jókat amióta szültem. Nem kelek 20 percenként fel,ezáltal nem vagyok zombi napközben.

A babámmal szerencsém van mert nem kel éjjel.

Pocak természetes,hogy sokat keményszik már. Szedd a magnéziumot. Én 36.hétig szedtem utána már nem ajánlották.

Nekem annyira nem dagadt a bokám,de nővéremnek igen. Ecetes borogatás jót tett neki.

A hüvelyem nekem olyannyira "fura volt" hogy még iszonyat be is nyilalt,ülni sem tudtam annyira szúrt..

Be is mentünk a kórházba,nem volt semmi gond csak a baba feje már nagyon nyomott. Ekkor már 38 hetes voltam.

Végeredményben 40+5 hetesen született meg a lányom még túl is hordtam.

2015. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!