Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szemüveges kismamák: szemüvegb...

Szemüveges kismamák: szemüvegben szültetek/fogtok szülni, vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Nekem -3-as a szemem. Szemüvegben gondoltam szülni, de lehet hogy útban lesz, összekenődik az izzadtságtól, ettől-attól. Szóval hogy a jobb?
2010. febr. 26. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom levette, és mikor megszületett a kisfiam akkor visszarakta rám. így nem zavart!
2010. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt útban és nem is kenődött össze,mert nem izzadtam.:)
2010. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szemüvegben szültem, abszolút nem zavart közben. Nem izzadtam annyira, én nem is kenődött össze. Sőt, észre sem vettem, hogy rajtam van, és legalább rendesen láttam a kisfiamat, miután megszületett! :)
2010. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat. :)
2010. febr. 26. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem -5 a szemem, én levettem szülésnél, pontosabban a végénél, a 2-3 perces fájásoknál. Aztán meg visszaraktam, amikor a hasamra tették a lányomat. Nekem így volt jobb - bár én izzadtam is rendesen...
2010. febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szülés alatt nem volt rajtam, de amint kicsusszant a babám, egyből odaadta a férjem, hogy lássam is :)
2010. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem volt rajtam szülsé közben.Én nem emlékeztem rá, hogy mikor került le rólam, és mikor került vissza, a férjemet kellett megkérdeznem.Azt mondta, hogy már csak a szobában vettem fel.

/Z/

2010. febr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Ez aranyos volt, kedves Utolsó, hogy nem emlékszel, mikor került le/fel. De gondolom, olyankor sok minden más dolog is háttérbe szorul. :)

2010. febr. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!