Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Tündi0212 kérdése:

Szült valaki mostanában Jászberényi kórházban?

Figyelt kérdés
Ott fogok szülni és április 1 töl behozták hogy ott van a pici éjjel nappal az anyával eddig csakenni hozták ki ! De ha az anyuka furdik vagy esetleg llátogatók jönnek addig elviszik?segitenek fürdetêsben vagy hogy müködik valaki hallott rola ?
2015. máj. 27. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia én decemberben szültem ott másodjára.én a vip szobában voltam és ott is mindig velem volt a fiam.fürdeni mindig elvitték és reggel is a vizsgálatokra.ha akarod szerintem nyugodtan szólhatsz hogy vigyék be egy kicsit.megkérdezhetem hogy ki él szülsz?
2015. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Zrupko dr nal fogok szülni ! Nem tudom most hogy lesz az uj szabály miatt amit az uj föorvos hozott be ! Ruhat meg ilyeneket vinni kell csak azt nem tudom hogy vannak ezek a dolgok hogy elviszik e ha furdik stb az anyuka
2015. máj. 27. 22:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Te kinêl szültél?
2015. máj. 27. 22:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Úgy tudom nincs veled egész nap, csak napközben. Este 10- reggel 6-ig elviszik, majd délelőtt is a vizsgálatok/takarítás idejére és délután 4-6 között van fürdetés és babamutatás monitoron keresztül. Bármikor beadhatod megőrzésre, sőt, egyedül tilos hagyni a babát, úgyhogy amikor látogatókhoz mész ki, akkor is be tudod adni. Én kb. 1 hónapja érdeklődtem, ha azóta változott valami javítsatok ki :)!

2015. jún. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia énis igy hallottam kismamáktól de azt nem mondták hogy látogatokat tudok e fogadni hogy addig vissza vihetem e! 39 hetes vagyok remélem minnel hamarabb megtudom :)
2015. jún. 21. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!első vagyok.én is a Zrupkó dokinál szültem 2x is :) én a vip szobába voltam és fürdésnél vittem magammal a kocsijával a fürdőbe :)de az elsőnél sima szobában voltam és ott 3 óránként hozták-vitték.
2015. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!