Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van aki a napokban készül a...

Van aki a napokban készül a szülésre? Vannak előjelek? Hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 16:05
 1/4 Lienci ***** válasza:
100%

Nálam semmi előjele nem volt, pedig állandóan figyeltem. :)

Már nagyon szerettem volna, ha kibújik, de mégis féltem attól, hogy mlyen lesz. Aztán egy szép keddi hajnalban éppen egyik oldalamról fordultam át a másikra, amikor éreztem egy pukkanást, és elöntött a magzatvíz. Nosza felhívtam a férjemet, aki épen aznap hajnalban kezdett az új munkahelyén, hogy jöjjön, mert szülni kell menni. Amíg rá vártam, addíg letusoltam, felöltöztem. Érdekes, azelőtt azt hittem, hogy pánikolni fogok, de nem. Valami nyugalom önti el az embert ilyenkor. Az már más kérdés, hogy a szülés milyen volt :)

2015. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 imolka válasza:
100%
En most vagyok a 41+5 hetnel. Nagyon rossz ez a varakozas. Minden este jonnek a joslo fajasok, de ahogy lefekszem el is mulnak. Nap kozbe semmi panaszom nincs, csak a csipomet nyomja a suly, es ezert bicegve jarkalok. Mar mindent kiprobaltam, semmitol nem akar kibujni a legeny a pocakombol:-) jovo heten inditjak a szulest, ha a het vegen nem buji ki.
2015. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mi is túlléptük már a kiírt dátumot és nagyon nehezen bírom... Leginkább lelkileg, merthogy a testi tünetek sokkal rosszabbak nem lettek az idővel, aludni már 2 hónapja sem tudtam rendesen. Időnként kis fájdogálás a hasam aljánál, de nem erősödik és nem sűrűsödik. Nagyon szeretném már magamhoz ölelni a drága kisbabánkat!!!
2015. máj. 30. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen 39+4
2019. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!