Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kórházba lehet bevinni a...

A kórházba lehet bevinni a babának cumit?

Figyelt kérdés
A debreceni Kenézyben fogok szűlni. Lehet, hogy nyugtatná a babámat, csak félek hogy a nővérek kiakadnak majd.
2015. máj. 30. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Kiakadnak, jogosan. Semmi szükség rá, aztán meg jön a panaszkodás hogy nem szopik.

Ettől függetlenül a te gyereked, ha cumiztani akarod a nővérek se szólhatnak bele.

2015. máj. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehet bevinni, persze. Én saját mellszivót és cumisüveget is vittem.
2015. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem jó ötlet általában nem örülnek neki nem is engedik :)
2015. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Én meg bevinném, végszükség esetén hasznàlnàm is. Inkàbb minthogy rójjam a köröket az ordìtó deddel a szülészet folyosójàn.

Nekünk amúgy nem kellett. Sokat volt cicin, és csak akkor ordìtott ha beletettem a kiskocsiba.

2015. máj. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
en bevittem eszre se vették volna mivek folyton mellettem volt a baba...de nem hasznaltuk, neked se fog kelleni, ezek egész nap alszanak :) majd ha mentek haza max berakod a szajaba hogy ne sirjon a hazauton, de amugy tok felesleges.
2015. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vittem neki. Maguk a csecsemősök dugták a szájába, amikor első éjjel még nem velem volt (sürgősségi császáros voltam).
2015. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért nem javasolják, mert az első 2-3 napban indul meg a tejelválasztás és ehhez fontos, hogy a baba lehetőség szerint minél többet legyen mellen. Ha ehelyett cumin van, lehet, hogy nem indul be a tej, illetve nem lesz meg az a mennyiség, ami kellene legyen (és a bab nem szívni fog a mellen, hanem rágcsálgatja, csócsálgatja a bimbót, játszadozik vele mint a cumival - mert a cuminál megszokja, hogy nem folyik belőle semmi. Így a melltől sem vár többet, csak az által megszokott módon megpróbálja megnyugtatni magát. Ami meg gyulladt mellel, sebes mellbimbókkal jár. Legalábbis én így tanultam.

Szóval nem fognak túlzottan örülni, de most már tudod, hogy mi az, ami miatt nem (nem a cumicégek bántják a szemüket, hanem a mellékhatások :) )

2015. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!