Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kismamák és anyucik! Van aki...

Kismamák és anyucik! Van aki a kistarcsai Flór Ferenc kórházba mostanába szült? Érdekelne, hogy a babának mit kell bevinni és mi az amit ők adnak

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Én januàrban szültem ott. Pelus,nedves törlőkendő kellett meg sapi. Kórhàzi ruhàban volt meg adtak textilpelust a feje alà és takarót is meg popsikrémet.
2014. jún. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szültem ott 2010-ben, tavaly áprilisban és kb 2 hét múlva, de lehet, hogy 1 hét múlva megint. Amit vinni kell a babának az hintőpor a köldökére, popsitörlő, pelenka. Pelenkát még tavaly adtak neki fürdet után, csak azt kellett neked amit te napközben cserélsz. Ruha nem kell csak esetleg egy olyan amiben szeretnéd, hogy lefényképezzék. Én tavaly vittem a kiscsajnak, így a saját ruhájában lett fényképezve. Minden babát lefényképeznek a kórházban, egy képet kapsz hazamenetelkor ha nem akarsz csomagot venni. Textilpelus amit még vittem 2 db-ot mert a feje alá adnak de büfikor is kell. Ennyi jutott most eszembe. Ha van még kérdésed akkor nyugodtan írj, vagy ha még valami eszembe jut írok.
2014. jún. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!