Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki így hogy semmi...

Volt valaki így hogy semmi elojel a 38-dik héten se, megis beindult magától?

Figyelt kérdés
38 hetes multam eddig megcsak egy gorcsom se volt, egy kis mensiszeru fajdalom se , semmi. Nem erzem egyaltalan hogy kozelegne az ido. Nem faj a derekam se. Kemenyedesek vannak neha napkozbe. Azinkivul az eg vilagon semmi. Nst eredmenyek jók, utoljara 3100 volt a mehszaj 36 hetesen. Volt valaki igy es megis megindult magatol a szules? Nehezen vagy konnyen tagult aki igy volt? Lehet hogy ez azt jelento hogy nehezen fogok tagulni?
2015. jún. 1. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit.

Nekem sem volt semmi fájdalom, semmi előjel, nem keményedtem, nem görcsöltem. A 39.héten elment a nyákdugó, két óra múlva elfolyt a magzatvíz, 4 óra múlva minden komplikáció és rásegítés nélkül a kezemben volt a bébi.Első baba.

2015. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt semmi az első terhességnél. 39.héten elment a nyákdugó, bementünk, doki hazaküldött, hogy kb.még másfél hét, teljesen zárt vagyok. Hazaértünk, lefeküdtünk aludni (éjjel 1volt), rá két órájára arra keltem, hogy görcsölök, elkezdtük mérni, kerek 3percenként jöttek, visszamentem a kórházba, másztam fel a vizsgálóasztalra,elfolyt a magzatvíz, doki mondta, hogy 3ujjnyira kinyíltam. Innentől 3óra a múlva megvolt a kislányunk.

Bezzeg most a második terhességnél csőstől jön minden. Görcsölök, keményedek, nyílik a méhszáj, és még csak 33 hetes vagyok. :S

2015. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam a második gyereknél sem volt semmi, a 39. héten éjszaka arra ébredtem, hogy elöntött a magzatvíz. De még rá 8 óra múlva sem tágultam semmit (így császár lett, mert az előző is az volt).
2015. jún. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 gyermekem van. Nem voltak jóslóim, nem ment el a nyákdugó, még keményedéseim sem voltak, egyszercsak jöttek a fájások.
2015. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még a szülés napjàn reggel sem volt semmi jel, nem is gondoltam hogy lesz valami a közeljövőben, pedig 40. hét volt. 3 óra sem volt az egész, minden magàtól ment.
2015. jún. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent....én 3 gyereket szültem,a 2.-nál(betöltött 37 hetesen) és a 3.-nál(38+5 hetesen) csak NST-re mentem,és már haza se engedtek.3 ill. 2 óra múlva megvolt a baba.Előjel(görcs,jóslófájás,keményedés stb.)nélkül!Viszont 2.5 ujjnyira kinyíltam(minden fentebbi tünet nélkül).
2015. jún. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 38 hetesen szültem, a dokimnál voltam szülés előtti nap, teljesen zárt méhszáj, semmi előjel. A dokim mondta is, hogy "örülhetek", ha a 40. héten kibújik a kisasszony, mert nagyon jól érzi magát odabenn. Ehhez képest másnap délután elfolyt a magzatvíz, és estére meglett a lányom. :-) és én gyorsan tágultam, mert fél 6-kor kezdődtek a fájások, és 9-re teljesen ki voltam tágulva.

Majd a legváratlanabb pillanatban kezdődik, hidd el. :-) és kitartást, most már nagyon kevés van hátra, könnyű gyors szülést kívánok neked.

2015. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, remélem így lesz:)
2015. jún. 3. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!