Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valaki aki mostanában...

Nné Adrea kérdése:

Van valaki aki mostanában szül/szült Egerben? Tapasztalat? 38 hetes kismama vagyok nehezen bírom meleget, dagad lábam. Ti hogy bírjatok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is Egerben szültem, igaz nem mostanában hanem 6 éve, de nekem is nyári baba volt a második gyermekem és én is nehezen bírtam a meleget, panelban nagyon meleg volt, meg ott volt a tesó is, aki még akkor picike volt.

A kórház középkategória, sok negatív élményem nem volt, szerencsére jó szobatársak közé kerültem, a nővérek és orvosok is rendesek voltak. Egyik barátnőm egy hónapja szült és ő is jókat mondott a kórházról. Kitartás neked erre a hátralévő időre és könnyű szülést kívánok!!!

2015. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszt es biztatast.
2015. jún. 9. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!