Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek, mi a tapasztalata?

Kinek, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szeretnèk babát körülbelül 3 hónapja próbálkozunk, a doki szerint nincs gond ès sikerülni fog. A kèrdèsem az, hogy kinek mennyi idő után jött össze a baba, ès saját tapasztalatok alapján, vagy családtag, barát elmondásai alapján mik azok amik után könnyebben összejött? Úgy èrtem ha valaki sokat próbálkozik de semmi ès változtat valamin utánna hamar jön mik ezek? Min èrdemes változtatni magamon illetve az èletemben? Ès azt szeretnèm tudni, hogyha ezelőtt szedtem fogamzásgátlót az kb mennyi idő uán ürül ki teljesen a szervezetből? (Nem szedtem sokat, kb 1 hónap, vagy mèg annyi se) tapasztalatokat, tanàcsokat, segítséget szeretnék?

2014. ápr. 25. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

mindkét gyermekem a menstruáció utolsó napján fogant

az első 3 hónap után

a második elsőre sikerült

a fog.gátló már kiürült

2014. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :))
2014. ápr. 25. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!