Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hasonló helyzetben valaki?...

Hasonló helyzetben valaki? Első időpontom e hónap 12 volt a második 22 volt, de már azon is túl vagyok! És még mindig semmi!

Figyelt kérdés
Még nagyon fent van a doki szerint!Egyszerüen készvagyok már miért nem akar megszületni!
2010. febr. 28. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Annyit mondhatok, hogy nyugi, minden rendben lesz és mindennek eljön az ideje. én ez év január 8.-ára voltam kiirva, majd módositottak 10.-ére, utána még 1 hetet számoltak rá a rendszertelen mensim miatt, végül január 21.-én lett meg a lányom. a dokik szerint (több is látott, megvizsgált) az én babám is nagyon fent volt, ezért már a császáron gondolkoztak, de végül csak kibujt az én manócskám. tehát, türelem, a te babód is kifog bújni, ha itt lesz az ideje. :)
2010. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, a baba a számoktól függetlenül tudja mikor akar kijönni. Az, hogy nagyon fent van nem sokat jelent, mert hipp-hopp lejjebb jöhet. Türelem! Tudom, hogy már túl akarsz lenni rajta, de majd a baba jelez. De miért van 2 időpontod?!
2010. febr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia! Azért mert az egyik a menszeszem alapján a másik a mérete alapján volt.

Azért gondolom jövőhéten meg születik végre!

2010. febr. 28. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

AZ én babám a szülés előtti napon még nagyon fent volt, másnap lejjebb szállt, de 3000-es volt a méhszáj, a doki közölte, hogy indítás lesz holnap. Ehhez képest este 10.50-re megszületett a fiam. Szóval az, hogy fent van, nem jelent semmit, látod, még a teljesen zárt méhszáj se:) Nemsoká kibújik a kicsikéd, sok boldogságot hozzá.

Könnyű szülést!

ҝ

2010. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!