Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nőgyógyászom előírta, hogy...

A nőgyógyászom előírta, hogy hőmérőzzek és majd 2 hónap múlva menjek vissza. Ki volt már ilyen helyzetben? 1 éve hagytam abba a gyógyszert, babát szeretnénk.

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én. 13 hónap próbálkozás után javasolta a doki a hőmérőzést. Akkor 3 hónapot kért. Utána kellett volna mennem tovább. De az első hőmérőzős hónapban elutaztam, gondoltam majd a következőben elkezdem. Csak aztán már el sem tudtam elkezdeni, mert terhes lettem.
2010. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem küldtek el hormonvizsgálatra, vagy ultrahangra amivel ellenőrzik a peteérést? Meggyőzőbb és egyszerűbb lenne mint a hőmérőzés, és pontosabb választ is ad. Egy év csak egy év. És lehet nem is veled van probléma, ha nem jön a baba az mindkét félre tartozik.
2010. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Még annyit akarok mondani, hogy jobb ha felkeresel egy olyan szakembert aki otthon van a meddőségi dolgokban, mert előfordul hogy a nőgyógyász csak kezelget meg húzza az időt aztán pont az nem derül ki aminek kellene.

Én két évet pocsékoltam nőgyógyászra mire értő kezekbe kerültem akkor jöttem rá ott kellett volna kezdeni.

2010. szept. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok és csatlakozom másodikhoz. Nem jó húzni az időt. Nekem szerencsém volt. De például barátnőm (ugyanannál a nőgyógyásznál) már ráfázott a témára. Hasonló szituban csak húzta neki az időt. Aztán mikor barátnőm mondta, hogy most már mégis kéne valami, akkor meg jól lecseszte.

Keress egy olyan dokit, akinek ez a specialitása.

2010. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, engem is kért a doki, hogy vigyek neki hőgörbét vittem , az alapján volt pém, és progi hiányra se utalt semmi, a biztonság kedvéért elküldött hormonvérvételre ott is minden rendben volt, majd a páromat küldte spermavizsgálatra, és ott volt a bibi..nem baj az ha kéri a görbéd mert sokmindenre tud következtetni belőle.
2010. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!