Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár napja görcsöl a hasam és...

Pár napja görcsöl a hasam és a derekam (38 hetes vagyok), nyomo érzésem van mint amikor wc-re kell mennem, de nem tudok wc-zni és hasmenésem sincs ez már a szülés elöjele lehet? Mennyi idö még?

Figyelt kérdés
A védönö azt mondta még nincs lent a hasam,de a férjem azt mondja szerinte lement.Nem tudom hogy ennek lehet köze a szülés idöpontjához?Mik a tapasztalataitok,más is volt igy mikor lett belöle baba?
2008. szept. 1. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

38 hetesen már természetes hogy a közelgő szülés összes jelét érzed magadon. A baba fokozatosan nyomul, utolsó alakváltozásai következnek be a csontoknak, ízületeknek, lazultak az izmok, minden készen áll a kicsi indulására.

Legyél összepakolva, útra készen.

Az én pocim se ment le, a szülésem előtti napon is azt mondták hogy semmi jel, a CTG is síma volt, méhszáj is zárva volt, és hajnali 3 kor megkezdődtek a fájásaim reggel 7-re meg is szültem spontán a babámat.

2008. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nem mindig sülyed le látványsan a pocak az enyém is csak kicsit ment le alig észre vehetöen 6 hetes babás
2008. szept. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!