Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az jelentheti, a szülés...

Az jelentheti, a szülés közeledtét, hogy ma háromszor volt székletem (előtte hascsikarás, mintha hasmenésem akarna lenni), és hánytam is?

Figyelt kérdés
Vagy csak a tegnapi sok mandarin okozza? Nincsenek fájásaim, a nyákdugó se ment el, se a magzatvíz. Tegnap voltam CTG-n, ott is minden rendben volt. 39. hetes vagyok.
2008. dec. 5. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is enyhe hasmenéssel kezdődött. Igaz, nekem reggel a nyákdugó is elment. De a hasmenés vagy a többszöri székletürítés jelezheti a szülés közeledtét
2008. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sok helyen olvastam már a válaszadók írásait miszerint hányás(hányinger)is jelezheti hogy eljött az idő.nálam az elsőnél egyáltalán nem volt semmilyen tünetem.38 hetet zártam,a doki megvizsgált...na akkor ment el a nyákdugó.de már kórházban voltam ,jó helyen nem volt miért aggódnom.visszatérve mindenkinél máshogy jelzi a szülés közeledtét a szervezet.
2008. dec. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez lehet pár nap is, vagy órák kérdése és elindulhat?
2008. dec. 5. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló vagyok, nekem aznap megindult, amikor a hasmenés és a nyákdugó jelentkezett. De ez tényleg mindenkinél egyéni.


van, akinél a nyákdugó is akár napokkal előbb távozik.

2008. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
második válaszoló:ahogy megvizsgált,elmentem wc-re és akkor rögtön egyben távozott a nyákdugó.ez volt 9 körül.háromnegyed 10-kor szülőszoba(burokrepesztés toxémia miatt)és 3:45-kor megszületett a kislányom.
2008. dec. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem körübelül egy hete hasmenésem van, de a szülés szerintem még a kanyarba sincs. Pedig már lassan a 41. hétbe lépünk
2008. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

39+1 hetes vagyok. Néha vannak fájások (nem vészes), a nyákdugó épp folyamatban van kifele (tegnap este óta), csak kicsit van kinyílva a méhszáj.

Erre azt mondta a doki, hogy még azért jó pár nap, mire ebből baba lesz.

Amúgy én is többször járok vécére pár napja (pedig nem ettem mandarint.) :)

Már nincs sok hátra, kitartás!!! Üdv!

2008. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első babámnál a szülés előtt majdnem 2 héttel ment el a nyákdugó. Viszont előtte pár nappal nekem is visszatért a hányinger/hányás. Hasmenés és sok székelés szerintem egyéni, én pl. alapból naponta 3-szor megyek "nagydolgozni", enyhe hasmenésem havonta egyszer minimum van. De az én emésztésem abnormálisan gyors. Szóval nálad lehet, hogy ez már tényleg a szülés előjele! :) 39 hetes
2008. dec. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!