Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40+4 NAPOSAN 1100 mehszaj,...

40+4 NAPOSAN 1100 mehszaj, semmi joslofajas, se nyakdugo, hasam nagyon fent van még. Volt mar valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Ma vizsgaltak ket nappal ezelptt is 1100 volt azota se tagult semmit. Görcs vagy jóslo egy darab simcs. mindennap jarnom kell nstre, baba sszivhangja jo. Mikor lehet ebbol vegre valami? Ha lesz is lehet nehezen fogok tagulni mert nimcs jislom es csak ennyire vagyok nyitva?
2015. jún. 15. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs előre megírva, hogy te miként fogsz tágulni, bármi lehetséges.


Nekem a 41. héten indították a szülést, mert már zavaros volt a magzatvíz. Kaptam oxitocint, de nem tágultam (1111 értékkel mentem be a kórházba, és ez így is maradt sajnos). Végül megcsászároztak.

De mondom, lehet paff holnap beindul a szülésed, és simán megszülsz.

2015. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 héttel korábban kezdődtek a jóslók, szülés előtti napon (és már 1 héttel korábban is) 2111 értékem volt. Nyákdugó nem távozott külön, hasam nem szállt le, csak elkezdett folyni a magzatvíz 6 perces fájásokkal egybekötve és onnantól számítva kb. 11 óra múlva lett baba.

Szerintem nem mérvadó, hogy most ez az állapot, sokaknál egyszer csak beindul, aztán nincs megállás. :)

Mikor szülés után az őrzőben voltam, 2 kismamát is végighallgattam. 2-3 óra alatt született 1. gyerekük....

2015. jún. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nalam is ez volt. 41+1 nel inditottak.
2015. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam hasonlóan zajlott, mint az elsőnél, csak 40+3ra indítottak.
2015. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj a héten már biztos,hogy a kezedben lesz a babád. Ha betöltöd a 41. hetet megindítják a szülést.
2015. jún. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még mindig semmi... azt mondták csütörtökön befektetnek.. az indítástól nagyon félek...
2015. jún. 16. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem olyan vészes, ahogy híresztelik.
2015. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha jól reagálsz az indításra, akkor akár pikk-pakk meglehet a baba. Sógornőm így 5 óra alatt megszült, könnyen.

Ha nem, akkor arról inkább nem mesélek, mert én nem reagáltam jól. Viszont nyugtatásképp: túl vagyok rajta, és a baba a lényeg!


Szép szülést!

2015. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!