Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes vagyok hüvelyváladékb...

Nné Adrea kérdése:

36 hetes vagyok hüvelyváladékbol kitenyeszett ureoplasma, micoplasma, klepsiella. Újabb antibiotikumot és kúpot kaptam. Eltelt két hét semmi változás. Lesz baja babának? Hogyan szüljek császár vagy simán? Volt valaki hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt többször volt hüvelyi fertőzésem.Hüvely kúp,antibiotikum.
2015. máj. 26. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Megcsászároznak és kutya baja nem lesz :)
2015. máj. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom,de dr azt mondta simán szulhetek.En nem vagyok túl nyugodt ezzel kapcsolatban.köszönöm válaszod
2015. máj. 26. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:

az újszülöttől vesznek mindig vért, amiből aztán megnézik, hogy van-e valami bacija, vírusa a babának.

mivel a kiskönyvedbe feljegyzik ezeket a vizsgálati eredményeket, lehet, hogy alapból a babánál is vizsgálják.


ha a kicsinél találnak valamit, ő is antibiotikumot kap.


ezek nem halálos betegségek, csak vírusok, amik okozhatnak - tehát feltételes mód! - okozhatnak betegségeket.


nekem is volt ureoplasmám, bár jóval terhesség előtt. mondta az orvos, hogy ez nemi úton terjedő vírus, és nálam a krónikus felfázásban "vehetett részt". 2 hét antibiotikumkúra - NEKEM IS ÉS A PÁROMNAK IS!!!! (mert nemi úton terjed, tehát pingpong effektussal oda vissza fertőz) szóval következő vizsgálatkor nem volt kimutatható.


1, a párodnak is kellene szednie antibiotikumot

2, ne aggódj. ha van valami kockázat, az orvosnak kötelessége azt jelezni. de körbe vagyunk véve vírusokkal, ez is csak egy pár a sok közül, akár még a szervezeted önmagában is legyőzheti. vagy az antibiotikum.


a vírus a vérben is van, nem befolyásolja az átadást a szülés módja, szerintem.


hüvelyi szülés a legjobb módja a gyermek világra hozatalának, ez így lett kitalálva, szerintem nem kérdés, hogy szülj :)


a terhesség alatt gyakoribbak a fertőzések, nincs semmi baj, nyugi.


én candidára kaptam kúpot 37. héttől, 38. héten szültem, el se tudtam használni a kikevert adagot... (nem volt candidás a gyerek, a fején sem volt olvadt kúp, mikor kibújt bentről) :)

2015. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi választ.Igen a párom is kapott antibiotikumot.Én 2x Ő 1x.jövőhéten vesznek újra kenetet.Folyás változatlan.Ami új dagad a lábam brutálisan.
2015. máj. 30. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!