Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most tudtam meg, hogy farfekvé...

Most tudtam meg, hogy farfekvéses a babám, emiatt programozott császárom lesz. Mit tegyek a kórházi csomagba? Kell valami extra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyasmire, hogy milyen bugyit tudok majd felvenni, vagy szükség lehet-e bármire, amire sima szülésnél nem. Nem nagyon volt császáros a családban, illetve a környezetemben, így nem igazán tudok kitől kérdezni.
2015. jún. 16. 12:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
24%
én csak annyit tudok, h nehezebb a felépülés, de nem lehetetlen
2015. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem lehetetlen, egyszer mindenki felépül :) Nyilván nehezebb, de ezzel sajnos nem lehet mit csinálni, ez van, ehhez kell alkalmazkodni...
2015. jún. 16. 13:02
 3/24 anonim ***** válasza:
sok sikert, mindenesetre! :)
2015. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. jún. 16. 13:06
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra nem kell. Nekem bugyiban az az igazi, nagymama óriási bugyija vált be, igaz, már a terhesség végén is azt hordtam.

Ha nincs ellenjavallat, ne altatást válaszd, csak az érzéstelenítést : egyrészt akkor azonnal megmutatjak a babát, másrészt az érzéstelenítő lassan ürül ki, így a fájdalom se hirtelen, hanem fokozatosan jelentkezik majd.

2015. jún. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, ez nem választás kérdése, nem altatnak, csak ha muszáj. De nem is akarnám egyébként, meg akarom kapni a kislányomat, amint lehet :)
2015. jún. 16. 13:10
 7/24 anonim ***** válasza:
Hát az én időmben még választani lehetett 😊
2015. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség, és apróság, de olyan "cumis"üveget, fél literest, amiből fekve is könnyen tudsz inni, mert a műtét napján csak feküdni szabad ugye, meg rengeteget kell inni.
2015. jún. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szívószálat vigyél, mert mi először csak üres levest kaptunk, azt akkor is meg kellett inni, ha nem emelhetted fel a fejed... szóval az jól jött.


A vérzés császár után jóval kevesebb. Én a kórházban 3 napot voltam, ott használtam éjszakai betétet. Itthon 1 hétig normált, aztán tisztasági.


Hasszorítós alsó nélkül nálunk nem engedték ki a császárosokat a kórházból... meg sokkal kényelmesebb is. Otthon 6 kb a 6 hetes kontrollig kötelező hordani.

(nekem semmi hasam nem volt 1 hét után, de akkor is jól eső érzés volt, hogy ott tartja valami.)


Azt hiszem ennyi, ami extra.

Ha kérdésed van írj nyugodtan. 6hónapja szültem császárral.

2015. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sima olcsó pamutbugyit vettem, amit nem sajnáltam volna eldobni, de azóta is megvannak, mert semmi bajuk nem lett. Szívószálat tegyél be, ugyanis nem nagyon emelgetheted a fejedet a műtétet követő órákban, viszont piszok szomjas leszel és kell is a folyadékpótlás. Arra vigyázz, nehogy félrenyelj, mert elég szar lesz köhögni. :)
2015. jún. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!