Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális, hogy ennyire elhúzód...

Normális, hogy ennyire elhúzódik a vajúdás?

Figyelt kérdés
Egy hete két napig voltak fájásaim, rendszeresek, csak túl ritkán jöttek (20-30 perc), aztán nyomtalanul elmúltak. Hétfőn vizsgálaton voltunk (mert eltelt a 40 hét), és bent tartottak a kórházban, mert ismét elindultak a méhösszehúzódások, de megint csak 20-30 percenként jöttek. Szerda reggelre elmúlt mindent, hazaengedtek... Három órája ismét kezdődik, de ugyanígy. Valakinek hasonló tapasztalata? Tudom, minden szülő nő más, mindenki másként éli meg, de azért remélem, nem én egyedül élek meg ilyesmiket. Mit gondoltok?

2015. jún. 25. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
IGen, teljesen természetes. Meg kell adni a szükséges időt. Lazíts és légy türelmes! :))))
2015. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igen nagyon normális,első és többedik babánál is.szerencse meg a gének,ha valakinek nem húzodik el a vajúdás,hanem fél nap vagy,1-2 óra alatt meg van
2015. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek még csak jóslók. Nekem is igy volt már egy héttel előtte.
2015. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, aztán egyszer csak nem maradtak abba és menni kellett. :)
2015. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!