Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetesen rövidül a méhnyak....

34 hetesen rövidül a méhnyak. Azt mondta az orvos ez jó, mert más 3-4 óra vajúdással éri ezt el. Van vkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2015. jún. 4. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, úgy van, ahogy az orvosod mondta. Rövidül a méhszáj, ha már nem első terhesség, akkor a belső méhszáj is nyílik, de ez mind normális, készül a szervezet a szülésre.


Ne félj, ahogy a dokim mondta nekem: "a gyerek nem fog kiesni", a fertőzésektől pedig véd a nyákdugó is.

2015. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Áhh, természetesen a méhnyak rövidül, elnézést.
2015. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, nem félek:-) csak arra lettem volna kíváncsi, hogy tényleg lerövidülhet a vajúdás azáltal, hogy már szülés kezdete előtt 5-6 héttel elkezdett rövidülni a méhnyak.

Első baba egyénként:-)

2015. jún. 4. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó esetben rövidülhet így a vajúdás, de ezt ne vedd készpénznek, nem lehet tudni mi lesz. Kétszer szültem és mindkétszer értek meglepetések. :)
2015. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magad semmibe, ez nem készpénzt, amit az orvos mondott! Mert hiába rövidül a méhnyak, ha közben nem tágulsz, meg ezer másik tényező is közrejátszhat.
2015. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Csak egy kis reménysugár:-D

2015. jún. 4. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!