Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés után hegfájdalom?

Császármetszés után hegfájdalom?

Figyelt kérdés
23-án volt a harmadik császármetszésem. Minden rendben volt, második naptól már semmi fájdalom csillapító nem kellett, negyedik nap már itthon voltunk. Eddig semmi baj nem volt, viszont ma reggel már úgy keltem, hogy a hegemnél kb 8-10 cm rész bevan dagadva és nagyon fáj. Vettem be gyógyszert de ígysem múlik. Csak azon a részen fáj. Valakinek valami ötlete, vagy tapasztalata? Vagy mindenképpen menjek kórházba?

2015. jún. 30. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj be, nézesd meg orvossal.

Nekem volt hasonló, nem volt bedagadva de iszonyat módon fájt. Orvos azt mondta, fogalma sincs mi ez, jegeljem. Pár hét alatt rendbe jött.

2015. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor csak megejtek egy ügyeletet. Csak fura, mert tényleg annyira jól voltam már és most hirtelen elkezdett fájni. Bár tegnap este elfeledkeztem magamról és megemeltem az alvó nagyfiam akii több mint 20 kg. Akkor nem éreztem semmit de lehet, hogy az tett be
2015. jún. 30. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megemelted magad. A császár egy komoly hasi beavatkozás és 6 hétig szigorúan tilos emelgetni. Persze tudom, hogy ezt nehéz megtenni, mikor van egy másik gyereked is, aki 20 kilós. Mindenképpen mutasd meg dokinak és próbálj meg pihenni. Időnként nekem is fájt a hegem, főleg, ha megerőltettem magam. 14 hónap telt a császárom óta és még mindig előfordul, hogy érzem, főleg ha erős front van.
2015. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én semmit nem csináltam előtte, nem is emeltem. Először sérvre gyanakodtunk, de azt az orvos kizárta. Nekem a vágás alatt nem sokkal, a combhajlatba fájt. Sokáig jégakkuval éltem, közlekedtem, úgy elviselhető volt. Még bugyit sem tudtam meghordani, mert pont ott piszkálta, nyomta a széle.
2015. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg is nyílt picit amikor a nagyobbat megemeltem... nem volt segítségem, 3. császár... aztán rendbe jött.kezelgettem,lázas nem voltam,csak kivérzett picit. De ha gyulladt lett volna bementem volna a dokimhoz. Nem játék.
2015. júl. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!