Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Baj szerintetek, ha pizsit...

Baj szerintetek, ha pizsit viszek a kórházba, nem hálóinget? Foglalkoznak ezzel még valahol? Mondani nem mondtak semmit.

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon utálom a hálóinget, sose tudtam elviselni. Felcsúszik, alám gyűrődik, meztelennek, és nagyon topisnak is érzem úgy magam. Nem bírom, ha nincs rajtam gatya. Eddig se a dokim, se a szülésznők nem mondtak semmit, hogy lenne erre szabály a kórházban, a honlapon sincs semmi. Szerintetek csúnyán néznének rám, ha pizsit vinnék? Gátsebet nem fognak vizsgálgatni, mert császáros leszek. Tudom, császáros sebbel nehéz lesz felszenvedni a pizsigatyát, de inkább az, mint a hálóing, a bugyit is fel kell venni, azt is meg kell oldani.
2015. júl. 1. 17:25
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Zsirosabb testalkatnal automatikusan draincsovet tesznek be, mert a nagyobb zsirreteg miatt nagyobb a aebfertozodes veszelye. Ezen is mulik.
2015. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
hát én nem voltam zsíros testalkat, mégis bevezették, de nem is ez a lényeg. ahogy írják az előttem szólok is, készülj hálóingel, hidd el kényelmesebb lesz. főleg ha 45 fokban szülsz mint én.
2015. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Off: Ezen a csövön most kicsit kiakadtam, nekem is császárom lesz majd, de én még sosem hallottam ilyenről, pedig szült már pár ismerősöm császárral, nővérem is, de egyiknek sem volt ilyen. :O Most a rosszullét kerülget, hogy lehet nekem lesz ilyen...
2015. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

Hát, ha a túlsúly a titok nyitja, akkor biztos nem kapok draincsövet, elég vékony vagyok, és nem híztam sokat. Majd meglátjuk.

A felkelésre egyébként nekem még 6 óránál is többet mondtak, mikor kérdeztem, azt mondta a szülésznő NST-n, hogy reggel/délelőtt lemegy a műtét, és este 7-8 körül megpróbálhatom, ha akarom.

2015. júl. 2. 10:35
 35/45 anonim ***** válasza:

a 28-as vagyok. A pesti szent istván kórházban szültem, mindkétszer császárral, és egyik alkalommal sem volt dréncső a hasamban és másnak sem. Nem feküdtem 6 órát, mert nem gerincérzéstelenitést kértem, 2 azaz 2 óra múlva lezuhanyoztam , felöltöztem, bugyiba meg rövidnadrágba akármilyen hihetetlen, és a gyerek is mellettem volt, őt is átöltöztettem és pelenkáztam. Ti mind azt képzelitek hogy mindenhol a világon és az országban minden úgy van ahogy épp tiveletek történt. Pedig kórházanként, orvosonként eltérő tapasztalatok vannak.

Kedden este született meg a gyerek, és csütörtök reggel hazamentünk, akármennyire nem tetszik nem igaz hogy 4 napig ott kell dekkolni, én simán megbeszéltem,és hazajöttem. Farmerben, mert rámjött.

2015. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
rosszul irtam bocsánat a 27-es válaszoló voltam, és a 28-asra reagáltam. Hogy vácon te hány órát feküdtél és hány napig maradtál benn, az nem változtat a tényen, hogy más meg hamarabb mozog, és hamarabb hazamegy. Ezenkivül van aki nem hagyja el magát, az is befolyásol dolgokat.
2015. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 Anci76 válasza:
Cegléden szültem,és 8 óra múlva jött a nővér és erőltette hogy keljek fel.mint a tojós galamb úgy mentem,valószínűleg ez alkat függő kinek mennyire fáj.viszont gyönyörűen gyógyult a hegem,így 9 év után egy cérna vékony csík látszik csak.
2015. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Én is császáros vagyok. Én simán hordtam a gumis derekú nadrágot, na nem első naptól hanem 3.-tól. Itt nem szólnak bele miben vagy. Mindenképp érdeklődj ott ahol szülni fogsz, mert korházanként eltérő lehet.
2015. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Nekem sem volt cső a hasamban, pedig van rajtam 15kg felesleg. Császár után itthon nekem 30 napon keresztül kellett szúrnom magam trombózis elleni injekcióval , kórházanként ez is eltérő lehet . Barátnőm pl egyszer sem szúrta magát.
2015. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
59%
Szépen lepontoztatok mert nekem nem fájt és felvettem a nacit... semmi cső nem volt a hasamba egyik csaszárnál sem pedig van feleslegem. Már rég nincs olyan h a császárosnak több napot kell bent tölteni ugyanúgy 3 napot vannak bent. Katétert is ahogy vissza vittek a szobába kivették az sem zavarja a nadrágot. Nadrágot sem kell többször levenni vagy lehúzni mint a bugyit... mivel alulról nem vizsgálnak. Betét cserénél meg a bugyit le kell tolni így nem okoz külön fajdalmat h letolja vele az ember a nacit is... nem értem tényleg h itt mit irogatnak. Semmivel sem jobb a hálóing mivel a bugyit is le kell tolni...
2015. júl. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!