Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A legjobb barátnőmtől kaptam...

A legjobb barátnőmtől kaptam egy kismama/szoptatós hálóinget, arra szánta, hogy ezt viseljem a kórházban. Olyan, hogy Sissy is megirigyelné, furán érezném magam benne. Ti ennek ellenére felvennétek hogy ne bántsátok meg?

Figyelt kérdés

Nagyon szép amúgy, hófehér, csipkés, fodros, selyem szalagos, én kicsit túlzásnak érzem szülés után a gyerekágyi vérzés mellé. Katalin hercegnének jó lett volna esetleg...

Itt a mi kórházunkban szerintem hülyének fognak benne nézni.

De nem szeretném megbántani, sokba is kerülhetett... és örülök is neki, mert nagyon kedves, de hú, hát nem az én stílusom, és nem is annyira praktikus szerintem.

Mit csináljak?


2015. jún. 29. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem veszek fel olyat, ami nem kényelmes. Megköszönöm és ennyi. Nem fogja leellenőrizni, hogy tényleg hordtad-e. Amikor épp meglátogat a kórházban, pont nem az lesz rajtad, és kész. Szerintem felesleges ebből problémát csinálni. Akkor úgy is mindenki a babával lesz elfoglalva.
2015. jún. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Köszönd meg, aztán tedd el más alkalomra, és olyat vegyél fel, amiben jól érzed magad. Ha bemegy a kórházba látogatni majd, és nem az lesz rajtad, majd elmondhatod neki, hogy féltetted a gyerekágyi vérzés miatt, ezért nem érezted volna jól benne magad, más alkalomra tartogatod.


Akkor már úgyis mindegy lesz, mikorra meglátja, már nem lesz értelme az erősködésnek, ha esetleg nehezebben érti meg a dolgot, és megsértődni sem sértődhet meg ezért, ráadásul még őszinte is voltál. Előre meg nem kell mondani semmit. Lesz még annyi ilyen, ha majd a gyerekkel kapcsolatban lesz valami, akkor is meg kell tudnod mondanod a véleményedet kedvesen, de határozottan.

2015. jún. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként sem veszek fel olyan ruhát ami nem tetszik, vagy nem kényelmes, abban a helyzetben meg pláne nem akartam volna feszengeni és a látogatóknak megfelelni, bár nem is voltam hálóingben csak éjszaka.
2015. jún. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne azt vedd fel és kész. ha bemegy hozzád a kórházba, aznap majd megmondod hogy tiszta vér lett ezért lecserélted...
2015. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem venném fel a kórházban, de nem is magyarázkodnék. Azután otthon viselném, amikor tudom, hogy jön hozzám látogatni. Vagy kimosnám, és olyan helyre tenném száradni, ahol tuti meglátja. Ami ki lett mosva, az használva is volt :-)
2015. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, hogy sajnálom a kórházba felvenni (kosz, vér stb), és inkább otthon viselem majd.
2015. jún. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszönd meg szépen, és mondd meg neki, h nagyon vigyázni fogsz rá, és majd ő is megkaphatja, amikor babás lesz. Nem feltételezek rosszindulatot a választás mögött, de ha nagyon tiltakozik, akkor nyugodt szívvel félreteheted, mert ugye ő sem gondolta komolyan, h ezt valaki felveszi. Varrónő vagyok, ha szép anyaga van csinálnék belőle kisruhát.

Olyat vegyél fel, ami a hasadig kigombolható pizsama v hálóing. De egy pólót is fel tudsz húzni, csak nem kényelmes végig tartani.

2015. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!