Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiket azért császároztak,...

Akiket azért császároztak, mert nem tágultak! Mennyit tágultatok mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél már 2 ujjnyira nyitva voltam mikor 41. héten indították. 12 óra oxi után is ennyi volt.



Másodiknál elfogyt a magzatvíz de teljesen zártvoltam így először ballonnal tágították ez 2 ujjnyira tágította utana próbálták tovább oxival és az semmit se hatott... közben fájt az előző hegem is nagyon fájt.

2015. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sandrachnologic ***** válasza:

Első szülésnél 14 ora alatt nagyon szuk két ujjnyi. Elozo este mar kaptam tagito zselét, meg a szülés napján 2 adag oxit. Semmit nem ert. Megcsal fájásaim se voltak.


Masodik szülés emiatt es mas okból is program császár volt, de a 40. Héten meg zart volt a méhszáj teljesen, szoval azt mondta a doki, hogy meg hetekig huzhatnank e snagy kinlodas lenne megint... Amúgyis csaszaroztk volna mert vesebeteg vagyok magasvernyomassal, de ez is + pont volt a császár javára.

2015. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
engem semmivel sem tágitottak, de nem is császározták. 17 orát vajudtam, ebbol 10 ora telt el 2 percesekkel.... alig vártam, hogy vége legyen. ugy gondolom Magyarországon meggyorsitották volna ezt a folyamatot...
2015. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 óra alatt egy ujjnyi
2015. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Két ujjnyival kezdtem. Kaptam az oxit folyamatosan és 6 óra vajúdás után is két ujjnyi volt.
2015. júl. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29 óra 2 ujjnyi.
2015. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16 óra alatt 2 ujjnyi.
2015. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14 óra alatt 1 ujjnyi. Első szülés, természetes úton. Szülés előtt 1 héttel 1 ujjnyira nyitva volt a külső belső méhszáj. 10 perces fájásokkal indult, nem akartam elsietni, és mivel nem folyt el a magzatvíz, így csak 14 óra elteltévelmentünk kórházba 5 perces fájásokkal. Azt hittem azt fogják mondani, hogy mindjárt születünk, mert kb 4 ujjnyira saccoltam. Hát akkor volt szűk 2 ujjnyira nyitva a méhszáj. Kvázi 14 óra alatt 1 ujjnytágulás volt. Ezután burokrepesztés és 6,5 óra múlva lett meg.
2015. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, engem nem császároztak csak azért írtam le, mi hogy volt, mert engem is császározni akartak szülés előtt. Az utolsó pillanatban dőlt el, hogy menni fog természetesen. Szülésznő mondta, ha hamarabb bemegyek akkor az lett volna. Így szerintem tényleg nem érdemes a kórházba rohanni ha nem ' akarsz' császárt ( ha egyébként minden ok).
2015. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mimdenkinek a válaszokat. Én nem Magyarországon szültem. 24 orával az elsö fájás után mentünk be a korházba, akkor volt 2 ujjnyi. Teljesen kiakadtam, mikor azt mondták, még kb 12 ora van hátra. Ettöl annyira kiakadtam, hogy a következö 2 orában további 3 ujjnyit tágultam és végül természetes uton tudtam szülni.
2015. júl. 6. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!