Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egy hete császároztak. Mennyir...

Egy hete császároztak. Mennyire normális, hogy a vágás egyik végén diónyi nagyságú keményedés van?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Syia.normális,nekem mindkét oldalon volt,pár hét és elmúlik. Másoktól is hallottam ilyet.Gratula
2015. ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dionyi? Eleg furan hangzik. Nekem ilyen nem volt es nem is hallottam ilyet. Mindenkepp mekerdrznem a dokit.
2015. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fáj is a dudor?én anno meghuztam, és nekem vissza kellet nyitni azt a részét. Kitisztitották, vettek szövettant, és akkor derult ki hogy igazából egy bacit is összeszedtem. Ha fáj ker3sd fel az orvosod, menny be a kórházba. Jobbulást, és gratulálok
2015. ápr. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!! :)

Hát érzem, hogy ott van, nem mondanám hogy nagyon fáj, de kellemetlen. Lehet felhívom inkább a dokit jövő héten.

2015. ápr. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!