Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után természetes úton...

Császár után természetes úton szülni mennyire gyakori?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy függ a hegvastagságtól, tágulástól is. Tapasztalatok?
2008. szept. 3. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

ez sok mindentől függ.Pl.miért volt császáros az első baba?mennyi idő telt el az első szülés óta?

az biztos,hogy sokkal előbb császároznak második babánál ha az első is császármetszéssel született.

2008. szept. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Altalaban azt javasoljak, hogy ha csaszarral szuletett az elso baba, akkor a masodik babaval erdemes varni 2 evet, mert ennyi ido kell a regeneralodasra.
2008. szept. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

December közepére vagyok kiírva a második babámmal. Az első császárral született téraránytalanság miatt. 2800 gramm volt és mégis beszorult a medencémbe.

eltelt azóta 5-év. Én szeretnék most is császárral szülni. Ha aktuális lesz, akkor majd meg írom, hogy mi lett a vége :))

2008. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én napok múlva szülök, első császár szintúgy téraránytalanság miatt.4 kg, 52 cm.megírom, hogy hogy ment a második.Én rendes szülésre hajtok!
2008. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyukám utánam (én császáros voltam) a hugomat természetesen szülte meg. Ez sok mindentől függ. Sok boldogságot!
2008. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta kiderült, hogy a hegvastagságom jó, viszont a vérnyomásom rohamosan romlik, azt hiszem császár lesz belőle.

2008. okt. 15. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!