Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakori, hogy termész...

Mennyire gyakori, hogy természetes szülés közben a kismama bekakil?

Figyelt kérdés
Ma olvastam egy könyvet és teljesen ledöbbentett, hogy nyomás közben még azoknál is gyakori a székelés, akik kapnak előtte beöntést. És hogy ez nem szabad, hogy gátoljon a nyomásban, nem szabad ezzel foglalkozni. Én biztos elsüllyednék ha érezném, hogy mi történt...
2010. jún. 13. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
hiába idegeskedsz majd szülés közben ezen rajtad kivül senkit nem érdekel majd és hidd el ha apás szülés lesz őt sem izgatja majd.
2010. jún. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Mikor szültem, úgy éreztem, bekakilok. Mondtam az orvosomnak, hogy mit érzek, azt mondta: nyugi, ez szülőágy, nem otthoni franciaágy, tévéfotel. Ide mehet pisi, kaki. Végül is nem ment semmi, csak az inger volt meg. Szóval engem megnyugtatott, hogy nem én vagyok az egyedüli ilyen problémával, és valószínűleg őket sem zavarta volna, ha valóban van más termék is. A baba az első.
2010. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
engem sürgösséggel császároztak,lezsibbasztotta deréktól lefelé,szerinted? hidd el ha ottleszel baromira nem fog érdekelni, csak h a gyerek kint legyen. tudom,mert az 1. smán ment. énis éreztem h jön a gyerek,nyomtam,baromira fájt,akkor csak arra fogsz koncentrálni,h végre kint legyen a gyerek és túllegyél rajta mert addigra már az is mindegy lesz h ha a füleden pisilsz ki
2010. jún. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
nem érzed úgyse, ha bekakilsz, a dokid meg nem fogja érdekelni. Ne úgy képzeld el, hogy rendesen kakilsz, hanem ahogy nyomsz távozhat salakanyag is, de ez inkább "maszatolás". Nekem nem volt beöntés, csak a vajúdós hasmenés és én nem hiszem, hogy bekakiltam, (remélem nem) ,de ha igen, az sem derült ki
2010. jún. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Barátnőm bekakilt, azért nem volt épp kellemes neki, főleg a szag.

Én sem kaptam beöntést, annyira hirtelen jött a fiam, de én nem kakiltam be, ezt onnan tudom, h a dokim megkérdezte, h mikor wc-ztem utoljára, mert paráztam, h nem kaptam beöntést, ő meg parázott, h akkor miért nem jött anyag:)

Mondjuk szülés előtt pár nappal csak falatokat tudtam enni, és ment a hasam állandóan.

2010. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem süllyednél el...

Én beöntés nélkül szültem, nem ment semmi kaki, a húgom kisfia viszont nagy mázlista lesz, bár ő nem belelépett, hanem belecsúszott, ha igaz a sztori.

És itt vannak, semmi bajuk és még csak meg sem szólták érte őket.

Senkit nem érdekel, ilyenkor ez előfordul. De majd rájössz, amikor szülsz :-)

2010. jún. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt beöntésem, de egyszer szerintem jött valami, mert a szülésznő gyorsan plédet cserélt alattam! Senkit nem zavart, ez természetes...
2010. jún. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ltimea ***** válasza:

szia!

a második szülésemnél nemvolt idejük a nővéreknek beöntést végezni, a nővér elment a doktornőért és még vissza sem értek én orditottam értük, hogy jön a baba. közben előtte jött más is, nem szégyeltem magam, bár nem volt kellemes. de még mielőtt a lányom teljesen kicsusszant volna, eltakaritották, ugyhogy tisztára érkezett.

2010. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hidd el senkit nem fog érdekelni,hogy ha esetleg kicsúszik az is... én kaptam beöntést,így nem jött semmi váratlan dolog,de igen,előfordulhat. De mesélek valamit:)

Szülésem utáni napon kaptam egy szobatársat,aki szakadt a nevetéstől miközben nézegette a fényképeket,amiket férje csinált szülés közben. persze az ember kíváncsi,megkérdeztem mi olyan vicces. hát megmutatta... szakadtam én is,már amennyire tudtam a gátsebemtől. A kisfia a lábujja hegyétől a füle hegyéig csupa-csupa kaki volt :D miért? mert belekakilt a magzatvizébe,és hát ugyebár az nem jött le róla.. és senkit nem érdekelt akkor és ott,hogy csupa kaki a baba,csak az,hogy végre kibújt,ott van,egészséges és semmi baj.

szóval ne aggódj ezen,teljesen felesleges!

5és fél hós bébi anyucija

2010. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!