Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Progis császárra fogadtatok...

Progis császárra fogadtatok fel altató-orvost?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a második fenyegető hegszétválás miatt programozott volt, de eszembe sem jutott felfogadni. Nem tudom, de szerintem a Jánosban, ahol én szültem ott nem is szokás. Az első lányom is császárral született fájásgyengeség miatt és a másodiknál szerettem volna ugyanazt szülésnőt, de azt mondta, hogy ne költsem a pénzemet feleslegesen, nem vállalta. Szerintem te se költsd. Vagy valamilyért félsz az lrzéstelenítő beadásától? Amúg ynekem az első nagyon rosszul sikerült, napokkal később is ordítani tudtam volna fejfájástól felkeléskor, a másodikkal meg már másnap hajat mostam és bántam, hogy nem vittem be magammal hajszárítót :)
2010. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem és szerintem felesleges!Ne fogadj Te sem!

3 császáros

2010. márc. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem pesti vagyok kicsit messzeb.Az első sürgősségi császár volt altatással.Most épp azért gondolkodtam,mert nem tudom hogy zajlik a programozott.
2010. márc. 4. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. lényegében ugyanúgy csinálnak mindent, csak előre meg lesz a helyed a szobában, be tudsz pakolni (hiszen várnak) és megmondják, hogy hányadik leszel aznap. Nekem 7-re kellett bemenni, amikor megérkeztünk, megmutatták az ágyamat, lepakoltam, átöltöztem és úgy mentünk fel a szülőszobára. Ott a papírmunka után( ami már elő volt készítve így sokkal gyorsabb volt) ugyanúgy befektettek egy szülőszobába, kaptam egy ctg-t és figyelték a picit. Aztán kaptam infuziót folyadékpótlásra, hányinger és fejfájás csillapító koktélt, aztán jött a borotva és a műtősfiú. A műtőben is minden ugyanúgy ment, csak a másodiknál már nem izgultam annyira (a fejfájást leszámítva)és a részletekre is sokkal jobban tudtam figyelni. Ott már "részt vettem" egy kicsit a szülésben.
2010. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Akkor gondolom az épp ügyeletes altatóorvos lesz.Csak még azt sem tudom hogy altatás vagy érzéstelenítés lesz.Igen félek,de még csak ezután megyek altató-orvosi vizsgálatra és azt hittem ő lesz szüléskor is.
2010. márc. 5. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!