Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a Szent Imrében szültek...

Akik a Szent Imrében szültek Bp-en, fogadtatok csecsemőst?

Figyelt kérdés

Első babám lesz, van fogadott orvosom, szülésznőm, barátnőm javasolta, hogy fogadjak csecsemőst is.

Érdemes?Így is ott hagyunk egy csomó pénzt...

Ha nem fogadok csecsemőst, nem fognak segíteni???


2011. szept. 7. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szülésznő elég, mert kapott képzést újszülött és csecsemőgondozásból is. Külföldön se védőnő, se csecsemős nincs, mindent a szülésznő csinál és kevesebb a képzésük, mint a magyarnak. Szóval csak a szülésznővel beszélj.
2011. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én egyik alakalommal sem fogadtam, nekem is elég volt a többi kiadás

maguktól nem segítenek, mert nagyon túl vannak terhelve. DE! Amint segítséget kérsz, akkor máris azon annak, hogy jól menjenek a dolgok. Én az első szülésnél inkább utólag köszöntem meg egyiküknek, hogy segített, a második alkalommal már nem kellett segíteni. Igen, nekem is mondták, hogy van lehetőség fogadni, de hidd el, a szobatársak többet érnek, jobban ráérnek és vélhetően nem csak olyanok lesznek a szobában, akik az első babájukat szülték. Másodjára olyan szobában voltam, ahol az egyik lánynak a 4. babája született, a másiknak a 3., én voltam lemaradva a kettővel.

Szóval, ha kérdezel, segítenek, nyugi!

2011. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Se elsőre, se másodikra nem fogadban csecsemőst, meg sem fordult a fejemben. Eslőre olyan csajszival voltam végig a szobában, akinek szintén első babája volt- egy napon szültünk, egy napon mentünk haza- tehát sokat nem tudtudnk egymásnak segíteni. Másodjára nekem volt a 2. baba, két szobatársam is volt- első babások- inkább én segítettem nekik, ha kérdeztek.

Első babánál viszont kérdeztem sokat és segítettek is. Egy kérem, köszönöm sokat változotat az emberek hozzáállásán. Tény és való, hogy ugymond nem foglalkoznak túl sokat a csecsemősök maguktól az anyukákkal, de ha kérdeztünk tőlük, jött a segítség!

Ne félj- kérdezz bátran biztos, hogy segíteni fognak. Ha szerencséd van, a szobatársad is fog tudni segíteni- egy tapasztalt anyuka is nagyon nagy segítség lehet- az biztos!

2011. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ma voltam a kórházba NST-n, és ott is mondta egy kismama, hogy ő az elsőnél fogadott, mert amúgy nem sok segítséget kapott volna. Ja és 30000-et adtak neki, szerintem az marha sok, én a szülésznőnek szántam annyit.Könyörgöm ne kerüljön már egy szülés több száz ezer forintba, amit csak a kórházi dolgozóknak adok!

Neeem??

Mégegyszer köszi, akkor megnyugodtam!:)

2011. szept. 8. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

igen,az a tarifája, mint a szülésznőnek...

egyébként van bent védőnő is, tőle is kérhetsz segítséget, ha azt látod, hogy a csecsemősök túl elfoglaltak, de tényleg az a lényeg, hogy kérdezz és akkor válaszolnak, ezt nyugodt szívvel állíthatom. Tudod, ez kb olyan, mint a hőmérős cumisüveg. Semmi szükség rá, úgyis rácsöppentesz a csuklódra egy cseppet...

2011. szept. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!