Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ugye nem csak én? és császár...

Ugye nem csak én? és császár után szüléstől féltetek?

Figyelt kérdés

babám három hónapos koráig hasfájós volt,4 órát aluttam naponta szakaszokban,volt hogy 3 nap egymás után 2 -őt összesen,két hónapig forgott velem a világ,sokszor hajnal fél 2-től este 10-ig fent voltam,órákig sirt sokszor.míg unokatesóm és barátnőm többet aluttak,az ő babájuk nem volt ilyen vészes,és terhesen se volt hányingerük csak kicsit,én meg terhesen is két hónapig hánytam szinte mindennap,de naponta többször öklendeztem,már a vizet is kihánytam,parizert ettem falatokban majdnem mentőt hivtunk,de végül elmult.azt szeretném kérdezni hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy más is volt ilyen beteg terhesen,meg ennyi alvással a babánál?...

másik kérdésem az lenne akinek első szülés császár volt és nem is érzett fájásokat,(én igy jártam)nem fél a szüléstől,ha következő nem feltétlenül lesz császár,hisz a szülési fájdalom ismeretlen maradt?

ja szupradyn pluszt szednék mert abba sokminden benne van,olvastam hogy daganatok kivédésére is jó,ha évekig szedném nem lenne káros hatása ugye?


2015. júl. 14. 05:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Teljesen más minden terhesség. Az elsővel a poklok poklát jártam meg, most a másodikat meg sem érzem, a pocakom mérete figyelmeztet folyton :))


A facebook-on van VBAC támogató csoport császár után hüvelyi úton szülni akaró nőknek. Sokat tanultam tőlük. Már egyáltalán nem félek, (pedig én éreztem fájásokat, nem is kicsiket és nem is rövid ideig, akkor nagyon féltem), most már alig várom! :))) Nagyon sok erőt ad a sok pozitív történet, amit mások mesélnek, mekkora különbség van a két szülés között, főleg érzelmileg. Érdemes olvasgatni :)


És ezt az oldalt is jó szívvel ajánlom:

[link]

2015. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!