Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen melyik szülészorvost...

Pécsen melyik szülészorvost ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ami nekem fontos lenne: lehessen tőle kérdezni, akkor is, ha "butaság" a kérdés; szeretném, ha olyan szemléletű lenne, hogy csak akkor avatkozik be a szülés folyamatába, ha tényleg orvosi indoka van (természetesen a baba egészsége az első), tehát nem indít szülést csak azért, mert ő már sietne, nem császároz rutinból, nyitott a gátvédelemre, ne préselje ki ok nélkül a méhlepényt, mert nincs türelme kivárni, hogy az magától megszülessen, stb. Nem kell, hogy jópofizzon, jó humora legyen, mert nem szórakozni mennék hozzá, sokféle stílust el tudok viselni, de orvosi indok nélkül nem szeretnék felesleges beavatkozásokat a szülés rendes menetébe. Mivel vidéki vagyok, csak délután tudnék magánrendelésre Pécsre érni, ezért az is szempont, hogy 10.000 Ft alatt legyen lehetőleg egy terhesgondozási vizsgálat. Van ilyen orvos?
2015. júl. 15. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én Dr. Labossa Gusztávot ajánlom! :) Igaz, még nem szültem nála, (szeptemberre várjuk a babát), de az ismerőseimtől semmi negatívat nem hallottam róla. Mindemellett -ahogy én tapasztaltam- nagyon rendes, korrekt doki. Minden kérdésemre normálisan válaszol (első babás kismami lévén mindig van jópár... :D )

Magánrendeléséről annyit, hogy keddenként és csütörtökönként rendel délután 4-től. A vizsgálat és a terhesgondozás ugyanannyiba kerül: 8.000 Ft.


Kismama vagy már, vagy egyelőre csak tervezitek a babót? :)

2015. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy válaszoltál! Kismama vagyok már, és én is gondoltam a doktor úrra, mert egy alkalommal, amikor a Missed ab.-t kellett a klinikán megerősíteni, ő UH-zott, és nagyon emberséges volt, a rossz hír ellenére jól esik visszagondolni a hozzáállására. Viszont azt hallottam, hogy nagyon nehéz bekerülni hozz, mert rengeteg betege van. Privátban tudsz megadni elérhetőséget esetleg?
2015. júl. 31. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!