Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már igy valaki?

Szült már igy valaki?

Figyelt kérdés
Reggel ettem pár falatot fél 10- re értünk a korházba onnantol nagy hassal szaladgáltattak,vizsgáltak nagyon,1 orátol fájásokat mértek 4- kor volt burokrepesztés és mivel igazábol elözö este ettem normálisan elkezdett a testem remegni de inkább rázkodni.karjaim lábaim.mérték alacsony vércukor.végül más okból császár lett.de egyébként szült igy valaki?
2015. júl. 22. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mármint hogy?

Úgy hogy nem evett sokáig vagy hogy alacsony volt a vércukorszintje?

Én 14 órát vajúdtam, reggel 8-kor indult be a szülés, előtte valamikor este 6 felé ehettem, szülés után sem az volt az első, hogy eszek, úgyhogy igencsak sok idő kimaradt. Mondjuk nálunk lehetett bevinni szőlőcukrot, épp azért, hogy elkerüljük az alacsony vércukorszintet, amitől elmegy az ember minden ereje...

2015. júl. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mik ezek a kérdések mostanában? A múltkor volt ilyen, hogy szült-e már valaki 35 évesen. Most meg ez. Persze, mással is volt ilyen, csak jobb helyeken felszólítják apukát, hogy tömje anyukába a szőlőcukrot.
2015. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem inditott szulesem.volt, oxitocin es burokrepi. es nekem is csaszar lett....en is razkodni kezdtem, nekem akkor ott azt mondtak hogy az infuziotol amit kapok, ami az oxi hatasat szunteti meg...asszem ezt mondtak bar ködösek az emlekeim, regen volt....de en is razkodtam, alig tudtak tolen vert venni, még a mutet utan se tudtak ram tenni a babamat..
2015. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerda este 7-kor ettem vacsit, aztán éjjel 3-kor elfolyt a magzatvíz, bementünk a kórházba. Onnan 14 óra volt, mire meglett a baba. Szóval 22 órát voltam étlen-szomjan. Mármint ha a kérdés erre irányult.
2015. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Még hányszor teszed fel ezt a kérdést?
2015. júl. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én nem így szültem :D

este vacsiztam, reggel 6kor kezdődött, akkor ettem egy pirítóst, utána már nem ettem...

este f10kor született meg a fiam. vacsiról lemaradtam... éjjel elájultam a mosdóban :D szegény gyerkőcöm is másnap reggel kapta a cukros vizet mert annyira leesett a cukra, én egyébként is cukros voltam, szóval lehet az is rátett, de nem császároztam meg szerencsére emiatt :)

2015. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a kérdés lényege, de én még vajudás közben lasagnét csináltam és még a szülöágyon is betoltam egy banánt.
2015. júl. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
túl egyértelműnek tartottam a kérdésem..:) szült-e valaki ugy hogy remegett a teste közben?egy válaszoló szerencsére megértette...köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 23. 05:45
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is így szültem.

Szombat reggel kezdtem vajúdni, akkor még pár falatot le tudtam tolni, később semmit, mert még a víz is kijött. Másnap reggel burokrepesztés, oxitocin, mert alig tágultam, akkor kérdezte a doki, hogy mikor ettem utoljára. Mondtam neki, hogy előző reggel, úgyhogy kaptam infúziót, de nem sokat segített. Dél körül kezdtem el durván remegni, akkor 30 órája vajúdtam, gondolom az is közrejátszott. Végül sikerült természetes úton megszülni a lányomat, éppen az utolsó pillanatban, már vittek volna császározni. Szerencsére a kitolási szakasz elég rövid volt, különben nem bírtam volna. Szülés után elküldték a férjemet ennivalóért, még a szülőszobán meg kellett ennem, amit hozott, addig nem engedtek ki.

2015. júl. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én tudod mikor remegtem...amikor bekötötték az oxitocint, és lement 2-3 adag.
2015. júl. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!