Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésnél melyik a megnyugtató...

Szülésnél melyik a megnyugtatóbb/jobb Neked, ha a férjed, vagy az édesanyád van bent veled?

Figyelt kérdés

Nekem egy ismerősöm nemrég szült, apás szülés volt, és az anyja teljesen fel volt háborodva, hogy nem ő volt bent...

Nekem is többször mondogatta már anyu, hogy majd ő ott lesz velem, meg ilyesmik... (nem vagyok terhes, meg még messze van, de nekem a fejemben úgy van a jelenet, hogy a férjem van ott velem)


2015. júl. 26. 15:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe se jutott h anyukám jöjjön be.


Férjemmel vállaltam a babát, egyértelmű h őt akartam magam mellett tudni. Ő lássa először a picit, ő fogja.

2015. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Lányom nemrég szült. Egyértelmű, hogy a férjét választotta, hogy bent legyen. Mi a nászasszonnyal kint vártunk, ha kellett volna váltom a vőmet.

Amúgy az én szüléseimen is az apák voltak mindig jelen.

2015. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nekem sem jutott eszembe,h anyum legyen bent:-) Egyértelmű volt számomra,h a kedvesem lesz velem! Ő az apuka neki kell ott lennie!! Hisz a kettönk vérét hozom a világra:-)
2015. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
44%
Az orvosokon kívül senki. Csak idegesítenének fölöslegesen.
2015. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
66%
jo volt, hogy a férjem velem volt :) anyumat eszembe se jutott hivni....egy honapos volt a babám, mikor szoltam neki, hogy johet látogatni...(nagyon rossz természete van az anyámnak, ugyhogy mi évente háromszor találkozunk..)
2015. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Persze hogy a ferjem.

Egy kivetel van, ha o esetleg sehigy se tudna ott lenni (kikuldetes es a gyerek korabban jon...), de ekkor se biztos hogy anyuksmat valasztanam. Idos, beteges, inkabb en vagyok a tamasza, mint forditva.

2015. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet választanám, ez egyértelmű :) Anyukámból kinézném, hogy még mondaná is szülés közben, hogy ne hisztizzek, amikor ő szült, neki sokkal jobban fájt :D Kicsit nehéz természete van... Ha a férjem nem tudna velem lenni (mert például kórházban van), akkor előbb választanám valamelyik barátnőmet vagy egy dúlát, mint édesanyámat.
2015. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a férjem, több okból is. Egyrészt mert szüléskor mi ketten válunk szülővé, másrészt mert anyukám paramami, mindenen aggódik, szerintem simán elájult volna.


Ha valami akadályozta volna a férjemet (minimum kórházi kezelés), akkor barátnőmet hívtam volna, aki amúgy sohasem szült.

2015. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
17%
Csak az szül az anyukájával, akit elhagyott a férje/párja a terhesség alatt.
2015. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

igen, én is majd a párommal tudom csak ezt elképzelni. :)

csak nem tudom, nem akarom, hogy anyu majd morogjon velem emiatt, vagy valami.. mert ő úgy van vele, hogy (majd, évek kérdése :D) az egyetlen lánya szülni fog, persze, hogy neki ott a helye mellettem...

2015. júl. 26. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!