Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi fog történni? Miért kell...

Mi fog történni? Miért kell befeküdnöm?

Figyelt kérdés
Ma voltam nst-n és,volt ultrahang is 36+5 hetes vagyok volt két császárom ez lesz a harmadik,ma,mindent rendben talált azt mondta szélen fejlődik viszont Bejelentette,hogy a 38. héten be kellene feküdni???nem is tudtam,vele ugy beszélni???miért kell befeküdnöm mindenem okés,a héten is vérnyomás nem vízesedek....sok kismama volt...nem tudtam vele beszélni,ja és,Miskolcon a Semmelweis-ben fogok szülni!!!
2015. júl. 28. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Köteles lenne normálisan tájékoztatni. Azért viselkedik így, mert hagyod. Nem kell felállni, amíg kérdéseid vannak! Nem egy elvégzendő tennivaló vagy, hanem egy ember, és ő nyújt szolgáltatást neked és nem fordítva, hogy parancsolgasson, hogy mikor-hova menj! Kicsit légy határozottabb, mert jelenleg ugráltatnak, és használnak. Gondolom úgy döntött, hogy még akkor megcsászároz, mert az időbeosztása szerint neki úgy kényelmes. A te felelősséged, hogy hogyan döntesz, de én képes lennék még most is orvost váltani, ha úgy viselkednek velem, mint valami zavaró dekorációs kellékkel, aki akadályozza a szülesztésben.
2015. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Utanna biztos nyaralni megy. Amíg te vagy bent az orvosnál addig rád kell az idöt szánnia, és kérdezhetsz bártan.
2015. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jövőhéten hétfőn megyek még hozzá terhesgondozásra és csütörtökön töltöm a 38.hetet,igy tudok vele beszélni..megkérdezem,hogy miért is kell hamarabb befeküdni!két gyerek mellett nem olyan egyszerű,mert ha nincs gond akkor miert feküdjek bent Pláne ha lesz vagy 40 fok...
2015. júl. 28. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:
De miért vársz jövő hétig? Én ha valami miatt nem tudtam volna akkor beszélni vele, biztos visszamennék később vagy másnap amikor ráér és megbeszélném vele, hogy akkor most mi is van. Veled van "gond" vagy egyszerűen csak az előző terhességeid miatt akarja, vagy tuti császár lesz és akkorra programozza.....
2015. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 39ik héten "kell" befeküdni (ha biztos császár lesz), és pár napon belül megcsászároznak,addig mindennap nst-t csinálnak.
2015. júl. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!